IKEA PLÁNOVAČ: Ako jednoducho na návrh izby, kuchyne alebo kúpelne?

16.2.2022 15:17  | 
Dominika Ježová

Kategórie: Software

Naplánujte si vysnívaný domov, kuchyňu, kúpeľňu či pracovňu presne podľa vašich predstáv. Upravujte štýly, farby, veľkosti a vytvorte si priestor na mieru pomocou intuitívneho nástroju na plánovanie IKEA, ktorý vás prevedie svetom dizajnérov.

Ikea plánovač je program, v ktorom ste schopný navrhnúť a prispôsobiť svoj interiér podľa seba. Pomocou ikea plánovaču izieb môžete upravovať vašu kuchyňu, kúpeľňu či spálňu. Pokiaľ ste fanúšikom ikea nábytku, tento program bude pre vás zaujímavým riešením - prehŕňať sa nábytkom, ktorý ponúkajú budete môcť pomocou online rozlíšenia.

Existujú viaceré verzia Ikea plánovaču podľa toho, aký typ nábytku upravujete - ikea plánovač kuchyne, spálne, kancelárie, obývačky, izieb a skrine. Ikea plánovač je kompatibilný s počítačovým systémom Windows. Program umožňuje upraviť dizajn miestností, vybrať nábytok zo zoznamu dostupných produktov a dovoľuje pozrieť si 3D náhľad na priestory. Systém je relatívne nenáročný na používanie, pomocou niekoľkých krokov, ktoré sa zobrazujú v podobe ikoniek si hravo vyklikáte svoj interiér. Program je špecifickým 3D plánovačom izieb prispôsobený na úpravu izieb a zahŕňa:

 • ikea návrh izieb
 • ikea plánovač kuchyne
 • ikea plánovač kúpelne
 • ikea plánovač spálne

Ako možno použiť IKEA online plánovač?

1. Návrh miestnosti

Pomocou tohto konkrétneho plánovaču IKEA si najprv zadefinujete základné parametre izby - výšku, dĺžku a šírku. Systém vám následne ponúkne niekoľko možností, ako umiestniť steny navzájom kolmo. Následne si vyberiete základné prvky ako dvere, okná, deliace steny a podobne. Rozmery izieb môžete v plánovači IKEA upravovať.

2. nábytok

Plánovač interiéru vám pomôže zariadiť izby, čo je jeho prioritnou funkciou. Táto časť patrí prirodzene k tým najzávažnejším. Vyberiete si nábytok a jednoducho ho prispôsobíte izbe pomocou základných nastavení, ako je napríklad otáčanie. Pri ikea plánovači kuchyne môžete pridávať aj spotrebiče. Systém je nastavený tak, že je schopný vás upozorniť na rôzne aspekty, pokiaľ spolu isté prvky nesedia alebo by si vzájomne prekážali - napríklad vodovodná batéria pred oknom. Nezabudnite uložiť prácu predtým, ako odídete alebo sa vrátite k inému bodu.


3. 3D zobrazenie

Moderné a efektívne je 3D zobrazenie priestorov, ktoré vám 3D plánovač od Ikey umožňuje. Ponúka vám 3D vizualizácia kuchyne online, pričom vám poskytuje predstavu o tom, ako bude vaša budúca kuchyňa vyzerať.

4. Zoznam produktov

Ikea plánovač izieb vám poskytuje kompletný zoznam nábytku a ostatného príslušenstva, ktoré daný obchodný reťazec poskytuje. Zachádza do najmenších podrobností - čísla produktov, ceny, popisov a podobne. Avšak dôležité je dodať, že tu nenájdete žiadne produkty od iných značiek.

Výhody a nevýhody IKEA plánovaču:

  PLUS:
 • obsahuje veľké množstvo ikea produktov
 • pomôže vám zariadiť bývanie
  MINUS
 • zameraný len na ikea produkty
 • zameraný skôr na zariaďovanie ako na úpravu interiéru

Prečo použiť plánovač IKEA?

Predstavili sme vám ideálny program pre milovníkov ikea nábytku, ktorý vám pomôže vytvoriť si vysnívaný interiér. IKEA 3D plánovač je bezplatný. Pomôže vám navrhnúť jednotlivé miestnosti v dome - kuchyňu, kúpeľňu a ostatné miestnosti v interiéri. V katalógu aplikácie nájdete množstvo produktov, ktorá táto značka ponúka. Za relatívne nízke ceny si môžete zadovážiť veľké množstvo nábytku.

Plánovač IKEA Home Planner je veľmi inovatívny nástroj pri navrhovaní interiéru a ponúka vám možnosť, ako sa stať vlastným dizajnérom. Umožňuje vám navrhnúť jednotlivé miestnosti a prispôsobiť ich svojim potrebám a predstavám. Tento plánovač interiéru vám umožňuje vybrať si nábytok a dekoračné predmety, ktorí vás najviac ohúria z rozsiahlého katalógu produktov a kombinovať ich, až pokým nenájdete zhodu so svojou predstavou. Okrem hlavných predmetov môžete upravovať aj detaily, akými sú farby, vzory a veľkosti. Program IKEA plánovač vám pomôže vizualizovať vaše predstavy. Nezabudnite svoj dizajn uložiť, aby ste ho mohli spätne nájsť.

Ako funguje plánovač izieb IKEA?

Testujte rôzne štýly, až pokým nebudete s výsledkom plne spokojný. Pomocou programu si môžete vytvoriť ideálnu kuchyňu - skúšať môzne štýly, farby a prevedenia. Dokonca môžete poslať zoznam produktov do miestneho obchodného domu IKEA a zakúpiť si všetko, čo potrebujete k renovácii bývania.

Pokiaľ nechcete pracovať len výhradne s ikea produktami, samozrejme, existuje niekoľko odlišných programov prispôsobených na dizajn interiéru, ktoré si môžete pozrieť tu

.


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné sťahovanie súborov

378955

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Obľúbená akčná strieľačka - multiplayer hra

254341

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

220071

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizácia SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

163498

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Napaľovanie CD a DVD.

147399

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

144551

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulácia virtuálnych mechaník

140253

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačidiel.

130546

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

122690

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volanie a chatovanie cez internet

98777

Freeware

ďalšie programy »

DVBViewer 5.3.1

Prehrávanie a záznam digitálnej televízie.

147

Demo

gSyncit 4.1.65

Synchronizácia Outlooku a Gmail kalendára.

147

Trial

Photomatix Pro 5.1.1

Kúzlo s digitálnymi fotografiami

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikajúci program pre hudobníkov.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizácia súborov.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Inštalácia softvéru vo vyhradenom priestore.

63

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Užívateľské rozhranie pre PDA.

52

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplnok k zariadeniu Bluetooth.

52

Shareware

Nature Illusion Studio 3.60

Editor obrázkov.

31

Trial

Finale NotePad 2014.4.5030

Notačné program pre profesionálnu prácu.

31

Shareware

ďalšie predávané »


logo

11412 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 2 dni