5 najlepších aplikácii na sledovanie telefónu zadarmo

17.9.2022 7:08  | 
Dominika Ježová

Kategórie: Mobil

Aplikácie prispôsobené na sledovanie telefónu, vám umožňuje sledovať polohu mobilného zariadenia vášho partnera alebo detí. Môžete pomocou nej zistiť históriu hovorov, internetových vyhľadávaní, správ na sociálnych sieťach, zobraziť polohu zariadenia a podobne.

Aplikáciu na sledovanie telefónu môžete použiť v krízových situáciách na obnovenie strateného alebo ukradnutého mobilu, ale aj na sledovanie vašich detí, aby ste ich chránili od nevhodného obsahu a pred prípadnými nástrahami internetu.

V tomto článku si prejdeme najlepšie bezplatné aplikácie na sledovanie telefónu. Väčšina z nich je po uplynutí skúšobnej doby platená. Bezplatná skúšobná verzia vám umožňuje otestovať danú aplikáciu a rozhodnúť sa o jej prípadnej kúpe.

Je morálne správne sledovanie telefónu partnera alebo detí?

Sú situácie, kedy sledovania telefónu partnera má oprávnenie. Ak ste v krízovej situácii, kedy z dôvodu bezpečnosti potrebujete zistiť polohu telefónu alebo pri strate zariadenie. Prípadne potrebujete okrem partnera skontrolovať aj dieťa, aby ste ho držali v bezpečí a vystríhali prípadným nástrahám na internete a sociálnym sieťam.

Na druhej strane, existujú aj situácie, kedy je sledovanie narušením súkromia vášho partnera alebo detí. Z tohto dôvodu je dôležité vedieť, kedy je sledovanie príliš a stáva sa morálne neprípustným. Možno ste v situácii, kedy vás zožiera žiarlivosť a uvažuje o tom, či je vám partner neverný? Predtým, ako ohrozíte vzájomnú dôveru, skúste si prejsť všetky adekvátne dôvody a myslite na rešpektovanie osobného priestoru vášho partnera.


1. uMOBIX

Ideálnou aplikáciou na sledovanie všetkého, čo sa deje na smartfónoch vašich detí. Je schopná monitorovať všetky aktivity v reálnom čase. Podporuje zariadenia so systémom Android a iOs, pričom dokáže monitorovať viac ako 30 platforiem sociálnych médii.

Spolu s prichádzajúcimi a odchádzajúcimi hovormi, monitoruje trvanie a informácie o volajúcom, umožňuje sledovať správy aj odstránené SMS. Poskytuje informácie o polohe mobilného zariadenia v reálnom čase, čím prekonáva mnoho iných aplikácií. Môžete pomocou nej sledovať, aký obsah si vaše dieťa pozerá a v prípade potreby zasiahnuť.

Obsahuje veľké množstvo požadovaných funkcií, pričom zostáva na vrchole rebríčku pre mnohých užívateľov. Aplikácia vyniká tým, že presne sleduje digitálne aktivity, kontroluje správy, telefónne hovory, históriu prehliadača, denník hovorov a históriu polohy.

Pokiaľ sa rozhodnete pre konkrétne túto aplikáciu, môžete vyskúšať skúšobnú verziu, počas ktorej je aplikácia zdarma, a pokiaľ budete spokojný, aplikáciu si môžete zakúpiť. Skúšobné obdobie odomkne všetky funkcie, ktoré sú dostupné v rámci celého plánu.

Plusy:

 • aktivita aplikácii v reálnom čase
 • bezplatná skúška programu
 • aplikácia zostane skrytá
 • Mínusy:

 • niektoré funkcie sú exkluzívne pre iOS

  • Vyskúšať uMOBIX - tu.

  2. mSPY

  mSpy umožňuje sledovanie viacerých zariadení súčasne. Je skvelou aplikáciou na sledovanie telefónu partnera, a tiež ako rodičovská kontrolu u detí. Je kompatibilná so systémom iOS a väčšiny telefónov so systémom Android. Obsahuje veľa pokročilých funkcií, ktoré sú oproti ostatným aplikáciám s podobným zameraním na trhu pokročilejšie. Patrí sem funkcia blokovania webových stránok, a tiež šifrovaný prístup k údajom.

  Aplikácia na sledovanie telefónu umožňuje monitorovanie sociálnych sietí, obnovenie odstránených správ, screen recorder, blokovanie webových stránok, aplikácii a kontaktov. Aplikácia mSpy vám poskytuje prístup k údajom a aktivitám na akomkoľvek telefóne. Umožňuje vám sledovať všetky prichádzajúce a odchádzajúce hovory a správy, monitorovať aktivitu prehliadača a získať aktuálnu polohu telefónu. Okrem iného vám umožňuje skryté sledovanie telefónu, ktoré na cieľovom zariadení zostáva neodhalené.

  Plusy:

 • mnoho pokročilých funkcií, ktoré v iných apkách nenájdete
 • jednoduché nastavenie a inštalácia
 • aktualizácie každých 5 minút
 • diskrétny tajný režim
 • súčasné sledovanie viacerých zariadení
 • Mínusy:

 • nemožno sledovať prima aktuálne dianie na zariadení

  • Vyskúšať mSPY - tu.

  3. HOVERWATCH

  Aplikácia je skrytým sledovačom telefónu, ktorá zostáva neviditeľnou. Umožňuje sledovanie mobilu online, pričom zobrazuje všetky informácie prijaté a odoslané používateľom zariadenia. Hoverwatch ukladá informácie o všetkých webových stránkach navštívených používateľom cieleného zariadenia. Ponúka trojdňovú bezplatnú verziu, kedy si môžete vyskúšať jeho služby.

  Pomocou aplikácie Hoverwatch monitorujete hovory a správy, sociálne médiá, polohu zariadenia, históriu webového prehliadača a mnoho ďalších služieb. Vyznačuje sa vynikajúcimi geolokačnými funkciami, pričom aplikácia dokáže sledovať až 5 zariadení súčasne.

  Plusy:

 • vynikajúce geolokačné funkcie
 • pre užívateľov s Androidom je neviditeľný
 • umožňuje sledovať telefón aj pri zmene SIM
 • Mínusy:

 • softvér nie je kompatibilný s iPhone a iPad

  • Vyskúšať HOVERWATCH - tu.

  4. LETMESPY

  Aplikácia na sledovanie telefónu, ktorá je po vyčerpaní skúšobnej verzie, jednou z cenovo dostupných variant. Je najlepšia na špehovanie telefónov so systémom Android. Súčasťou softvéru je skúšobná verzia, na základe ktorej môžete bezplatne otestovať vaše zariadenia.

  Umožňuje sledovanie aktivity na mobile, prezeranie obrázkov, videí, a to všetko bez toho, aby to používateľ zariadenia vedel. Ľahko zistíte, čo robia vaše deti napríklad aj na sociálnych sieťach.

  Aplikácia je diskrétnou, pracuje v ticho na pozadí, a to bez vedomia vlastníka mobilu. Dokáže všetko, čo od aplikácie podobného typu vyžadujete. Umožňuje sledovanie mobilu detí, sledovanie polohy. Je kompletným špiónom, ktorý umožňuje sledovanie detí cez mobil.

  Plusy:

 • bezplatná skúšobná verzia
 • sledovanie polohy v reálnom čase
 • Mínusy:

 • dostupná len pre Android

  • Vyskúšať LETMESPY - tu.

  5. GOOGLE MAPS

  Zrejme ste o tom ani netušili, ale Google Maps možno využiť na nájdenie polohy ostatných zariadení. Umožňuje sledovanie polohy dieťaťa alebo partnera, a to všetko prostredníctvom aplikácie, ktorá je plne zadarmo. Pomocou zdieľania polohy môžete ľahko pristupovať k polohe cieľového zariadenia, pričom presnosť sledovania polohy je vysoká. Systém možno využiť pre zariadenie Android a iOS, a to kompletne zdarma.

  Výhody:

 • plne bezplatná aplikácia
 • presné zistenie polohy
 • Mínusy:

 • umožňuje len sledovanie polohy

  • GOOGLE MAPS stiahnuť pre Anroid - tu.
   GOOGLE MAPS stiahnuť pre iPhone - tu.

  Bonus: 6. PHONE TRACKER

  Poslednou možnosťou, ktorú sme sa rozhodli zahrnúť do nášho zoznamu, je aplikácia Phone Tracker. Umožňuje sledovanie polohy Iphonu vášho partnera alebo dieťaťa. Phone Tracker využíva GPS na sledovanie polohy mobilného telefónu. Táto aplikácie je mimoriadne populárna pre schopnosť sledovania polohy akéhokoľvek mobilného zariadenia značky iPhonu. Proces registrácie je veľmi jednoduchý a rýchly, pričom aplikáciu si možno bezplatne stiahnuť do zariadenia iOS.

  Plusy:

 • bezplatná aplikácia
 • Mínusy:

 • len pre majiteľov iPhone zariadení

  • PHONE TRACKER stiahnuť pre Anroid - tu.
   PHONE TRACKER stiahnuť pre iPhone - tu.
  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  Dominika Ježová

  Dominika je kreatívna copywriterka a začínajúca blogerka, ktorú inšpirujú témy technológií a svet internetu. Zo všetkých programov jej je najbližší WordPress, pretože s tým si ako online pisateľka priam tyká. Miluje prírodu, kávu, knihy a čas, ktorý môže tráviť písaním textov, ktoré ľuďom uľahčujú život a rozširujú obzory. Na jej práci najviac zbožňuje práve možnosť neustále sa vzdelávať v rôznych témach. Jej zámerom je zjednodušiť text aj pri zložitejších témach a vystihnúť pointu tak, aby čitateľ našiel potrebnú informáciu a využil ju v praxi. V jej článkoch môžete nájsť rôzne témy, ktoré popisujú mobilné aplikácie, počítačové programy a rady, ktoré sa týkajú práce s počítačom.
  Ak by ste sa o nej chceli dozvedieť viac, môžete si pozrieť jej blog.

  Recuva 1.53.1087

  Obnova zmazaných súborov

  75

  Freeware

  Chatovacie aplikácie do mobilu

  59

  Freeware

  Adobe Flash Player 32.0

  Prehrávač (flash) - prehliadač Firefox + Netscape

  57

  Freeware

  Audacity 3.0

  Úprava a nahrávanie audio súborov

  57

  Freeware

  51

  Freeware

  Daemon Tools Lite 10.13

  Emulácia virtuálnych mechaník

  50

  Freeware

  19.3.253

  Tvorba 3D modelov - 3D návrh interiéru

  50

  Freeware

  107.0.5304.63

  Internetový prehliadač od spoločnosti Google

  50

  Freeware

  Kaspersky Anti-Virus Free 20.0.14.1085

  Antivírus zadarmo na stiahnutie

  50

  Freeware

  CCleaner 5.72

  Vyčistiť a zrýchliť PC

  49

  Freeware

  ďalšie programy »


  Nové programy

  Freeware

  0 kB

  Brain Trainer: Hlavolamy 1.80.1

  Logická mobilná hra

  Freeware

  0 kB

  Sonic Riders 1.0

  Závodná PC hra

  Demo

  0 kB

  ACTIVITY Original 2.0.1

  Obľúbená dosková hra na mobil

  Ad-supported

  0 kB

  iROZHLAS

  Spravodajstvo, mobilná aplikácia

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  FileViewPro 2013

  Otváranie rôznych súborov

  Demo

  0 kB

  Color by Number 3.0.2

  Maľovanie podľa čísel (aplikácia)

  Freeware

  0 kB

  Money Well 5.0.5-MoneyWell

  Zarábanie hraním hier

  Freeware

  0 kB

  Free Studio 6.6.41.620

  Úprava videa, obrázkov, dokumentov

  Freeware

  0 kB

  FotoSketcher 3.90 64-bit

  Program na tvorbu skíc

  Freeware

  0 kB

  Freeware

  0 kB

  Profi Word 1.1

  Šablóna pre Word

  Freeware

  0 kB

  IObit Screen Recorder 1.3.0.331

  Záznam obrazovky PC

  Freeware

  0 kB

  HomeGuard Pro 8.9.3. 64 - bit

  Vzdialená správa PC a sledovanie aktivít na PC

  Demo

  0 kB

  MPEG Player 3.36

  Prehrávanie videí

  Shareware

  0 kB

  USB Dumper 1.0

  Automatické kopírovanie USB

  Freeware

  0 kB

  Cakewalk 2022.11 Uptade 1

  Hudobná produkcia

  Freeware

  0 kB

  3GP Player 1.1.7

  Program na prehrávanie .3gp a .3g2 súborov

  Shareware

  0 kB

  iMazing HEIC Converter 1.0.5

  Prevod súborov HEIC do JPG / PNG

  Freeware

  0 kB

  ďalšie nové programy »

  Nové aktualizácie

  Yawcam 0.8.0

  Práca a obsluha webkamery

  Freeware

  0 kB

  Notepad++ 8.4.6

  Poznámkový blok

  Freeware

  0 kB

  Subtitle Edit 4.0.3

  Editácia, prevod titulkov k filmom

  Freeware

  0 kB

  SeaMonkey 2.53.18

  Webový prohlížeč

  Freeware

  0 kB

  TESCO Clubcard - Aplikace 3.4.1

  Moja Clubcard TESCO do mobilu

  Freeware

  0 kB

  Lidl Plus 14.25.1

  Mobilné aplikácie pre chytré a lacnejšie nakupovanie

  Freeware

  0 kB

  COOP Jednota (aplikácie) 3.8.3

  Zľavy, akcie a letáky do mobilu

  Freeware

  0 kB

  Spotify

  Poslouchat hudbu online

  Ad-supported

  0 kB

  ZwCAD Professional 2008i

  CAD program kompatibilný so súbormi s AutoCAD

  Trial

  60 MB

  GeoGebra 6.0.560.0

  Výučbový program na matematiku a geometriu

  Freeware

  48,6 MB

  Krokomer (pedometer) do mobilu 1.1.2

  Aplikácia na počítanie krokov a monitorovanie kalórií

  Freeware

  0 kB

  Wattpad

  Sociálna sieť pre čitateľov a aj spisovateľov príbehov

  Freeware

  0 kB

  foodora SK 23.11.0

  Objednanie a donáška jedla (aplikácia)

  Freeware

  0 kB

  Zloženky 2.0

  Elektronické vypĺňanie poštových poukážok

  Freeware

  0 kB

  Nokia Suite 3.8

  Synchronizácia PC a mobilného telefónu

  Freeware

  0 kB

  Google mapy

  Aplikácia Google mapy pre Android

  Ad-supported

  0 kB

  3DMark 6

  Test výkonu PC - graficky náročné hry

  Freeware

  584,8 MB

  Detwinner 2.03.001

  Hľadanie duplicitných či podobných súborov

  Freeware

  0 kB

  4.5.0.9

  Úprava / Vylepšenia selfie fotky

  Ad-supported

  0 kB

  107.0.5304.63

  Internetový prehliadač od spoločnosti Google

  Freeware

  84,6 MB

  ďalšie aktualizácie »

  logo

  11840 programov na stiahnutie zadarmo

  Posledná aktualizácia pred 4 dni

  Košík

  Reklama | Kontakty |