Minecraft

1.14.4

POČÍTAČOVÁ HRA - Minecraft je strategická hra je plná prekvapení, zážitkov, tajomstvo a dobrodružstvo. Hra, kde vy sami určíte čo, kedy a ako budete robiť.

Hodnotenie

(4.1 - 8 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Minecraft 1.14.4

Licencia:

Demo

Licencia:

Demo

Číslo verzie:

1.14.4

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

2,2 MB

Aktualizované:

Autor:

Mojang AB

Web programu:

www.minecraft.netNeznámy

Počet stiahnutí:

483x   (tento týždeň: 12x)

Operačné systémy:

Windows XP/Vista/7/8/10

Minecraft je počítačová hra, kde nie ste obmedzení pohybom, činnosťami a ani časom má názov Minecraft. Od svojho počiatku sa hra neustále vyvíja a nemá koniec, vždy v nej môžete pokračovať. Túto hru môžete hrať single alebo si môžete zahrať spolu s priateľmi - Minecraft multiplayer! O popularite tejto hry svedčí aj fakt, že o nej vyšli knihy. Kniha Minecraft vás prevedie svetom hry, dá vám dobré tipy a poradia ako sa v hre orientovať. Pre fanúšikov tejto hry určite nebude prekvapením ani Minecraft obchod.

Minecraft DOWNLOAD

Najnovšiu verziu tejto hry možno stiahnuť aj do mobilu, ale stále je najpohodlnejšie hra Minecraftu je stále na počítači. Minecraft hrá už niekoľko miliónov hráčov na celom svete - o jej obľúbenosti preto nie je najmenší pochýb. Ak neradi zapĺňa disk v PC počítačovými hrami, môžete si stiahnuť Minecraft portable zadarmo - vďaka skúšobnú verziu zistíte či vám hra sedí alebo nie.

Minecraft HRY

"Majnkraft hry" vás určite dostanú, môžete si zahrať:> Minecraft Classic> Minecraft Pokemon> Minecraft Kogama> Minecraft World> Minecraft Car mode> ... môžete si vybrať z množstva Minecraft online hier. Nejedná sa o jednu a v podstate tú istú hru! Môžete si zahrať Minecraft mód, ktorý sedí práve vám. Alebo či si zvolíte hru pre jedného či viacerých hráčov. V tejto hre vstupujete do svetov z kociek (blokov), v ktorých vás čaká vždy iné dobrodružstvo. Prostredníctvom módov, ktoré sa stále k hre vydávajú je hra zaujímavejšia, dobrodružnejšie a plná prekvapivých udalostí. Minecraft je hra, ktorá má pre vás stále niečo nové - nové dobrodružstvá, nové svety, nové postavy. Hru je možné hrať aj s priateľmi. Minecraft multiplayer je verzia hry, ktorú môžete hrať až s 10-timi priateľmi. Spoločne sa tak podieľate na deji a vývoji hry. Ak si chceš užiť zábavu, skrátiť dlhé chvíle či sa len tak zahrať Minecraft shopbetyx pre PC. Jedna z najpopulárnejších hier Minecraft na PC by nemala chýbať ani vám. Ak neviete ako stiahnuť Minecraft kliknutím na tlačidlo "Stiahnuť ZADARMO" (Minecraft 1.14 download). Získate tak najnovšiu verziu hry. Minecraft si môžete stiahnuť na istú dobu zadarmo. Postava, ktorú v hre ovládate môže stavať a ničiť bloky, zbierať rôzne predmety, ťažiť nerasty, pestovať rastliny či chovať zvieratá. Od svojho počiatku hra výrazne pokročila - má päť herných režimov, rôzne stupne náročnosti a množstva tvorov, ktoré vám môžu pomôcť alebo naopak ublížiť. Kompatibility s operačným systémom sa obávať nemusíte. Windows i Mac a Linux túto hru plne podporujú.

Minecraft MODS

Na vývoji hry Minecraft sa môžu podieľať aj nezávislí programátori, ktorí môžu vytvárať ďalšie herné módy. Módy si môžete stiahnuť, hra vďaka nim získava na zaujímavosti. Celkovo existuje takmer 50 tisíc módov, ktoré každú hru obohatí o ďalšie dimenzie. Herné módy môžu byť zamerané na zlepšenie technológií, pestovanie nových plodín, ... Nemali by ste tieto módy prehliadať. Môžete si ich stiahnuť a hru si tak lepšie vychutnať. Stačí len vyhľadať Minecraft mods download, vybrať si aký mód chcete a stiahnuť si ho. S pomocou módov môžete vylepšiť svoje minecraft zbrane, môžete letieť na Mesiac, získať kúzelné schopnosti, alebo byť superhrdinom. V hre sa vám určite zídu aj Minecraft lektvary a recepty. Ak ste sa rozhodli Minecraft mods stiahnuť získate v jednej hre viac hier. Stačí si len stiahnuť príslušné módy a rozvíjať svoju hru podľa svojich predstáv. Pri ich sťahovania si ale dajte pozor, nie všetky módy sú vhodné pre všetky verzie Minecraft hry (majnkraft hry). Niektoré jednoducho nejdú. Pokiaľ po niektorých módoch túžite a nie sú kompatibilné s vašou verziou je lepšie si stiahnuť staršiu verziu. Nezabudnite ani na mapy. Ich stiahnutím sa dostanete do rôznych svetov, v ktorých môžete plniť množstvo misií či úloh. Minecraft mapy každú hru oživí. Nie každý chce za hru platiť. Vyhľadávanie Minecraft zadarmo je často zadávanú fráz na internete. Môžete legálne získať skúšobnú verziu hry a následne sa rozhodnúť či si ju zakúpite alebo získate warez Minecraft alebo ak verziu, ktorá sa síce dá hrať, ale má rôzne obmedzenia. Ak ste predsa len rozhodli pre Minecraft warez download musíte si v hre vystačiť s minimom. Prídete o pár možných vylepšenia zbraní a niektoré elixíry - minecraft marmelády a recepty nemusí byť tak účinné a aj vašej postavičku - skin, s ktorou hráte hru nebude možné zmeniť.

Minecraft SKINS

Skins = postavičky. Akonáhle ste si klikli na Minecraft stiahnuť hru zapli a dostali ste zeleného panáčika (Skin) - postavu s ktorou hru hráte. Ak vám nie je sympatický môžete si ho vymeniť. Ovšem ak máte oficiálny platenú verziu. Pri verziách hry Minecraft zadarmo, alebo warez Minecraft sa to nedá. Jednoduchý spôsob je postavu si stiahnuť. Stačí len kliknúť na Minecraft skins download a vybrať si postavu, aká sa vám páči. Nájdete tu množstvo rozličných postáv, na ich tvorbe sa podieľajú hráči hry osobne. Jednoducho si skin vytvorí ponúknu ho verejnosti zadarmo. Prípadne si z hry cez Minecraft Launcher môžete vybrať postavu akú chcete. Trochu zložitejšie, ale o to originálnejšie je druhý spôsob. S webovou aplikáciou si môžete vybranú postavu vylepšiť alebo vytvoriť úplne novú unikátnu postavu. Týchto aplikácií existuje niekoľko a je len na vás, ktorú app si vyberiete.

Minecraft LAUNCHER

Minecraft Launcher je spúšťač alebo ak je štartér. Ide o prihlasovacie a sťahovacie front-end pre klienta. Launcher zodpovedá za stiahnutie hlavných balíčkov Java teda aj hry Minecraft (uchováva kódy a zdroje hry). Prostredníctvom Minecraft Launcher sa môžete prihlásiť do svojho účtu v hre a pokračovať v nej, aj keď nemáte práve možnosť pripojiť sa na internet. Pri každom spustení Minecraft Launcher sa skontroluje hra a uložia sa nové dáta, aby ste v hre mohli pokračovať. Kliknúť na Minecraft Launcher download sa určite oplatí. Je síce pravda, že vás vyzve na zakúpenie hry (ak tak neurobíte môžete si zahrať demo verziu), ale získate s ním prístup k mnohým vylepšeniam hry. Minecraft Launcher:> Automaticky hru aktualizuje vždy keď sú dostupné nové aktualizácie. > Podporuje viac ako 50 jazykov. > Umožňuje prístup k starším verziám hry (môžete v nich použiť módy, ktoré v novej verzii nefungujú)> Prostredníctvom launcher-u môžete hrať hru aj bez pripojenia k internetu - podporuje režim Offine. Pripojenie na internet potrebujete len keď hru prvýkrát spúšťate - aby ste získali všetky požadované dáta). > Umožňuje zmenu Skins - postavičky a mnoho ďalšieho.

Minecraft POCKET EDITION ZADARMO

Ak väčšinu dňa trávite na mobilnom telefóne môžete si do neho tiež Minecraft stiahnuť. Minecraft Pocket Edition je originálny verziou hry, ktorá bola vytvorená pre mobilné zariadenia, resp. tablety a mobilné telefóny. Takto si budete môcť zahrať Minecraft zadarmo kdekoľvek budete. Stačí mať len pri sebe mobilný telefón a stiahnutú mobilnú verziu - teda Minecraft Pocked Edition. Síce neobsahuje všetko čo Minecraft na PC, ale určite sa pobavíte.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Minecraft.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Minecraft.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Minecraft?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Minecraft 1.14.4

POČÍTAČOVÁ HRA - Minecraft je strategická hra je plná prekvapení, zážitkov, tajomstvo a dobrodružstvo. Hra, kde vy sami určíte čo, kedy a ako budete robiť.

Demo

2,2 MB

Kostky 1.0

Jedna z mnohých variácií na hru Tetris.

Freeware

130 kB

Goodgame Empire - Robber Baron Castle Calculator 1.0

Pomocník pri nastavovaní útoku na lúpežné barónmi v hre Goodgame Empire.

Freeware

2 MB

Ahoj Benátky

Spojovačky s prvkami budovateľskej stratégie!

Demo

32,3 MB

Ze života hmyzu 1.5

Zábavná stratégia pre celú rodinu.

Trial

46 MB

Antický Řím 1.5

Zábavná strategická hra.

Trial

55,3 MB

Age of Emerald

Stavba miest.

Freeware

17 MB

Star Drone

Vojnová stratégia.

Freeware

19,9 MB

Ten Second War

Dobrá stratégia.

Freeware

2,1 MB

Constellation

Vesmírna stratégia.

Freeware

11,3 MB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Simutrans 120-1.1

Budovateľská stratégia.

Freeware

3,4 MB

Port Royale 2

Budovateľská stratégia.

Demo

234,4 MB

Warzone 2100 3.1.2

Strategická vojnová hra.

Freeware

92,2 MB

Galaxie 2 1.22d

Kompletná vesmírna stratégia.

Freeware

20,1 MB

Empire XP 5.6

Jednoduchá strategická hra.

Freeware

8,6 MB

Billionaire 2 1.09

Staňte sa "miliardárom".

Freeware

6 MB

ďalšie aktualizácie »

Age of Empires II: The Age of Kings

Stredoveká stratégie.

18429

Demo

Bridge Builder

Stavanie mostov.

12835

Freeware

Age of Empires 3

Historická stratégia.

11473

Demo

Age of Mythology

Budovateľská stratégia.

10486

Demo

Age of Mythology: The Titans Expansion

Datadisk k Age of Mythology.

10142

Trial

9857

Demo

Worms Forts: Under Siege

Súboj červov.

8528

Demo

Command & Conquer Generals

Real time vojnová stratégia.

8111

Demo

Castle Strike

3D stratégie v reálnom čase.

7759

Demo

Rome: Total War

Stratégia v reálnom čase.

7738

Demo

ďalšie programy »Coolhousing
logo

11036 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 dnom

Príklad: ESET NOD32 Antivir Rozšírené hľadanie
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.