FortniteObľúbená online akčná strieľačka.

Hodnotenie

(4.3 - 64 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Fortnite

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Iný ako Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

Epic Games

Web programu:

www.epicgames.comNeznámy

Počet stiahnutí:

5894x   (tento týždeň: 5x)

Operačné systémy:

Windows XP / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Mac / iOS / Android

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (1)

Hra fortným je vo svete online hier nováčikom, ale už teraz má milióny nadšencov, ktorí jej do slova milujú. Stovky hráčov a víťaz môže byť len jeden! Zahrajte si hru a staňte sa víťazom. Staňte sa najlepším bojovníkom a vyhrajte vládu nad svetom. Zahrajte si hru, ktorá si získala už milióny hráčov. Strieľania, zombíci, budovanie, ..., tejto hre rozhodne nič nechýba. Fortným je ideálny hrou pre každého, nájdete v nej akcii, dravosť, stavbu prístreškov, získavanie surovín a tiež súboj so zombíkmi.

Fortným hra online

Možno aj vy patríte k osobám, ktoré si aspoň čas od času zahrajú nejaké IO hry zadarmo. Ak ste ešte "nenatrafili" na jednu z najobľúbenejších IO hier, neváhajte a zahrajte si fortným. Populárnejší hra je už len Minecraft , ktorý má tiež viac ako 100 miliónov hráčov. Môžete si plnú verziu bojové hry fortným stiahnuť úplne zadarmo. Čaká vás zábava na ostrove s ďalšími 99ti hráčmi a súboj sa zombíkmi. Táto hra má niekoľko verzii a je len na vás, ktorú a ako sa jej rozhodnete hrať. Odporúčanie / Návod, ako v hre postupovať: Snažte sa zostať na mape (fortným máp) ak sa vaše územie dostane do tmavého prostredia, budete musieť čeliť väčšiemu množstvu nástrah a vaše prežitie vás bude stáť oveľa viac síl a snahy. Je celkom možné, že táto hra vám bude mierne pripomínať populárnej hru Minecraft. Hrať fortným online - hra začína na ostrove, na ktorom je dokopy 100 hráčov. Ide v podstate o fortným multiplayer, takže ju hráte v reálnom čase s viacerými hráčmi. Môžete hrať sám, vo dvojici alebo štvorici. Nebezpečná búrka, ktorá ukrajuje zo sveta je len jedno z hroziacich nebezpečenstvo, ktoré na vás číha. Pamätajte, že víťaz môže zostať len jeden (príp. Jeden tím). Tak sa snažte, stavajte pasce, vylepšujte zbrane a bojujte. Fortným hrať zadarmo môže naozaj každý.

Fortným Battle Royale

Fortným má tri herné módy. Môžete si vybrať, ktorý z nich budete hrať. Sú podobné (grafika, predmety, spôsob hry, ...), ale v každom z nich ide o niečo iné, takže odporúčame vyskúšať všetky 3.

Fortným: Save the world

Prvá verzia hry, v ktorej hráči hrajú proti sebe. Ste preživší veliteľom základne, musíte zbierať zdroje (kameň, drevo, ...), bojovať a ochraňovať ostatných ľudí a zhromažďovať údaje o búrke, ktorá postupne ničí váš svet a ukrajuje z fortným máp.

Fortným Battle Royal

Hráte proti stovke hráčov, ktorí vyskakujú z autobusu. Musíte si postrážiť zbrane, zdroje, spoluhráčov (môžete vytvárať dvojice, trojice, ... až 50tich člennej skupiny) a odolávať útokom iných hráčov. Kto prežije posledný, je víťazom. Časť tejto hry je dostupná zadarmo. Ide o jeden fortným mód. Ak si chcete zahrať celú verziu hry, budete si musieť niečo priplatiť. Fortným Creative - na výber dostanete z dvoch ostrovov a na jednom z nich hrať. Všetky veci čo budete pre hru potrebovať nájdete v telefóne.

Epic Games

Epic Games je spoločnosť, ktorej vďačíme za hru fortným. Nie je to ale jediná hra z ich dielne, vydali napr. Hry Unreal, Gears of War, Phoenix Point, Red Dead, Infinity Blade pod. V ich obchode (store) nájdete nielen hry, ale aj mnoho features pre stavanie a vylepšenie budov, zbrane či pasce. Spoločnosť umožňuje hráčom založiť si u nich účet a získať tak o hre viac informácií, dostať sa k rôznym kódom, ktoré vašu hru vylepšia a pomôžu vám víťaziť. Epic hry si získavajú stále viac hráčov a ich popularita rastie každým dňom. Spoločnosť Epic Games sa venuje vývoju videohier a softvéru. O jej úspechu hovorí aj fakt, že získala množstvo cien a uznanie po celom svete. V súčasnosti má vlastný obchod Epic Games Store kde môžete nájsť všetky jej hry (platené a aj tie zadarmo).

Fortným download (cz)

Ak si chcete fortným stiahnuť, môžete tak urobiť aj tu . Zahrajte si hru, spojte sa s ďalšími hráčmi a ak chcete vedieť, ako na tom ste vy alebo vaša skupina, môžete si v fortným Battle Royale stats prehliadnuť štatistiku a zistiť ako na tom presne v tomto okamihu ste. Nezabudnite navštíviť fortným shop (cz), kde môžete získať množstvo užitočných vecí. Fortným funguje na rôznych platformách. Môžete si ju zahrať na PC, Playstation, mobilu či Xboxu. Ak si nie ste istí, či si sťahujete správnu verziu do konkrétneho zariadenia, nemusíte sa ničoho obávať. Fortným installer je aplikácia - spúšťač (Forni launcher), ktorá umožní spúšťanie hry a zároveň skontroluje, či vaše zariadenie hru spustiť dokáže. Stiahnete ju ešte skôr ako samotnú hru. Bez nej hra fortným nepôjde. V závislosti na platformy sa odvíja aj cena tejto hry. Fortným PS4 cena sa pohybuje od 10 do 40 eur. A ak vám Playstation chýba, môžete si ho teraz kúpiť PlayStation 4 fortným edition - k hernej konzole dostanete aj túto hru. PS4 nie je jediné zariadenie, na ktorom môžete hru hrať, môžete hrať aj na: >> fortným na PC >> fortným mobile >> fortným Xbox One (bohužiaľ pre Xbox 360 nie je fortným k dispozícii) >> fortným PS4 Hra bude perfektne bežať aj na počítačoch s operačným systémom Windows a Mac. Takže kľudne môžete vyhľadávať a sťahovať verzie fortným Windows a fortným Mac OS.

Fortným IO - IO hry

Možno ste sa už s koncovkou IO stretli u iných hier. Odkiaľ sa táto skratka vzala, čo presne znamená, sa nevie, však o IO hrách sa toho vie už veľa. Ide o bezplatné príležitostné hry, ktoré majú minimálnu grafiku, obsahujú multiplayerovú zložku, tzn. že sú určené pre viac hráčov. Aj keď v súčasnosti väčšina týchto hier má lepšiu grafiku a bezplatná je len ich časť, stále môžu mať koncovku IO. Fortným je jednou z týchto hier. Ak si chcete zahrať celú hru, budete si ju musieť kúpiť. V prípade, že si radi občas spríjemnite voľné chvíle rýchlou hrou, môžete fortným hrať online, kedy sa vám zachce.

fortným tracker

Zamerajme sa na verziu hry, ktorú si môžete stiahnuť a zahrať zadarmo. Fortným Battle Royale je online hra, ktorú hrá 100 hráčov., Aby ste si vedeli zistiť, ako na tom ste v porovnaní ostatnými hráčmi, využite fortným tracker. Môžete porovnávať svoje štatistiky s inými hráčmi, porovnávať počet usmrtených nepriateľov, svoje zápasy s inými ... Uvidíte históriu svojich zápasov, svoje vylepšenia, body, ktoré ste nahrali pod. Fortným nie je len hra o prežitie. Každá sezóna (zatiaľ ich bolo 10) má dej, aby sa tento dej rozvinul v príbeh, sú do hry zakomponované tzv. Fortným event LIVE. Ide o živé udalosti, ktoré sa objavujú v hre (v jej strede alebo na konci hry) a môžu sa prelínať až do ďalšej sezóny. V prvej sezóne to bol meteor, ktorý dopadol na ostrov a zmenil ho. Objavil sa aj v 3. a 4. sezóne. V sezóne číslo 4 vyšiel z meteoru návštevník a odpálil raketu, ktorá zmenila ostrov, ... Dej sa preplieta hrou, v každej sezóne nájdete niečo z predchádzajúcich sezón a zároveň nastane udalosť, ktorá ovplyvní nasledujúce sezóny.

Fortným item shop

V hre nájdete aj obchod, kde si môžete kúpiť rôzne predmety, ktoré v hre iste využijete - výstroj, klzáky, rôzne nástroje pre ťažbu, ale aj fortným zbrane (alebo ak fortným arms), ... nezabudnite preto pri hre navštíviť aj Fortin obchod (fortným store). Keď už hovoríme o obchode, určite stojí za zmienku aj fortným shop merch, kde môžete získať tričká, mikiny, obliečky, postavičky, prívesky na kľúče s tematikou tejto hry. Čo určite poteší skalných fanúšikov hry fortným.

fortným skin

V hre si môžete vybrať postavu (skin), s ktorou budete hrať. Následne si môžete bezplatne stiahnuť postavu = skin, ktorá vás odlíši od ostatných. Stiahnuť fortným skins môžete kedykoľvek počas hry. Na začiatku hry dostanete len krompáč. Bude sa vám hodiť na ničenie nepriateľov, budov, získavanie zdrojov a stavbu úkrytov. Aby ste zvýšili svoje šance na prežitie, je dobré zlepšovať aj obranyschopnosť svojej postavy.

fortným events

Vždy keď hru vyhrá jeden hráč (alebo skupina), svet skončí a začne ďalšia hra (ďalšia sezóna). Nedávno začala fortným event. season 10 time. Ak v nej nie ste, môžete si počkať na ďalšiu sezónu. Kým budete čakať na otvorenie ďalšieho sveta, môžete si pozrieť fortným Battle Royal stats (štatistiky hráčov), zistiť viac o hre môžete aj vo fortným forum.

Fortným patch notes

Ak chcete vedieť čo je nové v hre, aké vylepšenie / novinky priniesla posledná aktualizácia, stačí len sledovať fortným patch notes. Nájdete tu všetky novinky ohľadom vylepšených zbraní, kvalitnejších skrýš, ... ak ste aktívnym hráčom, určite si tieto poznámky prezrite.

Fortným Battle pass

Verzia hry, ktorá obsahuje vylepšený balík, vám umožnia lepšie a rýchlejšie ničenie nepriateľov a získavanie vyššieho počtu odmien (truhlíc). Fortným Battle Pass je platená verzia, ktorá obsahuje rôzne herné bonusy, ktoré vám budú k dispozícii postupne počas hry. Táto verzia hry vychádza s každou novou sezónou a vždy ponúka nové položky. Tento balík si môžete zakúpiť priamo v hre za mince V-Bucks.

fortným mobile

Ak vás hra fortným zaujala a chcete to v aktuálnej sezóne niekam dotiahnuť mali by ste sa jej venovať. Môžete si fortným stiahnuť aj do mobilu a hrať vždy keď budete mať čas. Ak budete hľadať výraz fortným mobile nezabúdajte, že si musíte stiahnuť tiež fortným Installer, teda program na spustenie hry, bez neho vám v mobilnom telefóne hra nepôjde. Ak hľadáte v prehliadači výraz fortným download Huawei, či iný typ telefónu, nemusíte sa zbytočne obávať. Hra funguje ako na Huawei, Samsungu, ... Dôležitý je operačný systém, ktorý máte v mobile. Fortným iOS aj fortným Android vám umožní hrať o prežitie, nech ste kdekoľvek. Stačí vám k tomu iba prístup na internet a mobilný telefón.

fortným Redeem

Dostať sa k hre či rôznym vecičkám, ktoré v hre využijete, môžete celkom jednoducho. Stačí len uplatniť kód, ktorý ste získali. Prihláste sa do svojho účtu v Epic Games a kliknutím na položku REDD code. Zadajte kód a vec, na ktorú sa kód vzťahuje sa objaví vo vašej fortným skrinke. Fortným REDD codes nájdete na rôznych propagačných akciách spoločnosti Epic Games alebo reklamách partnerských spoločností. Stačí sa len zapojiť do akcií a fortieľ REDD code môžete získať. Dajte si ale pozor, kód musíte zadať správne. V opačnom prípade žiadnu položku nedostanete. Získaný kód aktivujte čo najskôr - je možné ho použiť len raz. Pokiaľ ho našiel aj niekto iný aktivoval kód, získal pomôcku on a na vás už nezostalo nič.

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Fortnite.

Počet nalezených starších verzí: 1

Fortnite

Windows XP / Windows Vista/ Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 / Mac / iOS / Android

0 kB 25.2.2020 Stiahnuť


Zdeněk Slaný

Vášnivý redaktor zameraný na softvér a mobilné aplikácie. Viac ako 5 rokov skúseností v odbore. Písanie recenzií, návodov a noviniek. Tvorca jasných a informatívnych textov, ktoré pomáhajú čitateľom lepšie porozumieť a využiť moderné technológie.

🛡 Overené zabezpečenieNajnovšie v kategórii

Pokémon GO 0.315.1

Mobilná hra, Android, iPhone

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Freeware

0 kB

Demo

0 kB

RDR2: Companion 1.5.0

Mobilné hra na Android

Freeware

0 kB

Bomberman 1.0

Retro PC hra

Freeware

0 kB

League of Legends 30.0.1.45662

Najlepšia akčná multiplayerová stratégia

Freeware

0 kB

Resident Evil 2 Demo

Remark akčnej hororovej hry Resident Evil

Demo

0 kB

Rules of Survival 1.0

PC Hra o prežitie

Shareware

0 kB

Mafia 3 Steam

Najlepšia mafiánska hra na PC

Demo

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

War Rock 21.01.2016

Online taktická strieľačka.

Freeware

1,4 GB

Counter-Strike 2D 0.1.2.7 beta

2D Counter-Strike.

Freeware

6,2 MB

Soldat 1.5

Obľúbená 2D akcie.

Demo

14 MB

Hradeckej Mortal 2.0.2

Akčná bojová hra Mortal.

Freeware

26,5 MB

Counter-Strike Pack 1.03

Counter-Strike ako ho nepoznáte.

Freeware

141,6 MB

Halloween 2007

3D strieľačka inšpirovaná Halloweenom.

Shareware

71 MB

Ponorka 1.1

Podmorská hra.

Freeware

7 MB

ďalšie aktualizácie »Call of Duty 2

Pokračovanie revolučný FPS z prostredia druhej svetovej vojny

15

Demo

Mafia 1

Česká akčná hra.

13

Demo

Bombič 1.0

Klasický bomberman.

8

Freeware

Counter-Strike 2D 0.1.2.7 beta

2D Counter-Strike.

7

Freeware

Counter-Strike: Global Offensive 9.0c

Obľúbená akčná hra - ďalšia séria CS

6

Freeware

Emilka Holubová: Montezumův poklad

Famózny dobrodružstvo slávne cestovateľky!

6

Demo

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Obľúbená akčná strieľačka - multiplayer hra

5

Freeware

War Rock 21.01.2016

Online taktická strieľačka.

4

Freeware

Gears of War patch

Opravný patch pre Gears of War.

4

Freeware

Medal of Honor: Allied Assault

Strieľačka z druhej svetovej vojny

4

Demo

ďalšie programy »Coolhousing
logo

11859 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni

Košík

Reklama | Kontakty |