Skicář (online malování)Jednoduchý grafický program.

Hodnotenie

(4.1 - 7 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Skicář (online malování)

Licencia:

Freeware

Licencia:

Freeware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Slovenskí

Veľkosť:

0 kB

Aktualizované:

Autor:

https://www.microsoft.com

Web programu:

support.microsoft.comNeznámy

Počet stiahnutí:

1223x   (tento týždeň: 43x)

Operačné systémy:

Windows 10

Hľadáte jednoduchý program pre úpravu fotiek, obrázkov, maľovanie či kreslenie? Ak vás zunovalo kreslenie v 2D. môžete začať vytvárať 3D obrázky alebo dokonca aj umelecké diela. Možno ste už zistili, že nemusíte kupovať skicár na maľovanie. Skicár na kreslenie nájdete aj v počítači. Obľúbená aplikácie v operačnom systéme Windows má názov Maľovanie (Microsoft Paint). Mnohí z vás ho určite poznajú a neraz ste ho už použili. V starších verziách Windows bol súčasťou operačného systému. V najnovšom, Windows 10 sa Microsoft rozhodol obľúbenou Maľovanie aplikácii nahradiť novou verziou 3D Maľovanie (3D Paint).

kreslenie online

Ak ste doteraz využívali program Skicár hlavne na orezávanie, zmenšovanie či zväčšovanie obrázkov rozhodne ste nevyužili všetky jeho funkcie. Ak používate operačný systém Windows 10, je už ani nevyužijete. Tento grafický program už nie je jeho súčasťou. Pokiaľ sa ale nechceme môžete si ju stiahnuť. Teraz máte šancu skicár stiahnuť zadarmo. Ako už bolo vyššie spomenuté skicár má rad funkcií, ktoré podporia vášho umeleckého ducha. V tom programe môžete upravovať obrázky, fotky, tiež maľovať a kresliť. Môžete ho použiť aj ako digitálny náčrtník a vytvárať v ňom jednoduchej projekty, vkladať text do obrázkov, meniť farby písma či pozadia apod. Rastrová grafika vám umožní jednoduché kreslenie a úpravy obrázkov. Ak si chcete na počítači nakresliť vlastný obrázok, stačí si stiahnuť program na kreslenie, konkrétne program Skicár od spoločnosti Microsoft. Môžete maľovať štetcom, ceruzkou, sprejom, olejovou alebo vodovou farbou a je možné zvoliť si aj hrúbku štetca. Pokiaľ s tým čo ste vytvorili nie ste spokojní, môžete to kliknutím na gumu vygumovať.

Maľovanie download free

Máme pre vás program Maľovanie na stiahnutie zadarmo. Grafický program môžu používať pokojne i deti. Oproti papiera, ceruzke a vodovým farbám má veľké výhody - farba nebude všade okolo, ale len na obrazovke počítača. Ak hľadáte program na grafiku, nemali by ste prehliadnuť ponuku Maľovanie download. Využijú ho nielen deti, ale môže vám poslúžiť aj na úpravu vašich rodinných fotografií alebo v ňom môžete vytvoriť obrázky, ktoré obohatia a vylepšia vašu prezentáciu, na ktoré ste si dali záležať a napísali ju v programe PowerPoint . Máte radi akvarel? Nemusíte hľadať skicár na akvarel. Tento grafický program to hravo zvládne. Stačí si len vybrať správny štetec, zvoliť hrúbku, vybrať farbu a môžete začať maľovať vlastné obrázky.

3D Maľovanie

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť Microsoft zaradila do svojho operačného systému 3D skicár. Iste ste ho už našli, hlavne ak ste hľadali výraz Maľovanie Windows 10. Ak vás už kreslenie v 2D priestore nebaví, prejdite na vyšší level a skúste to v 3D. Ak používate dotykový displej, môžete v tomto programe kresliť priamo prstom na obrazovku. Skicár vám umožní naplno rozvinúť vlastnú fantáziu a kreativitu. 3D kreslenie dá vašim maľbám nový rozmer. 3D rozmer využijete hlavne pri kreslení objektov. Kreslenie / maľovanie bude zaujímavejší ale aj trochu náročnejšie. Výsledné obrázky si môžete uložiť a použiť ich pri písaní či úprave dokumentov v Microsoft Office.

maľovanie online

Máte v počítači málo miesta a neprajete si ho plytvať na programy, ktoré využívate len občas? Maľovanie na kreslenie nemusíte sťahovať, a napriek tomu si môžete čokoľvek a kedykoľvek namaľovať. Kreslenie / maľovanie online je možné vďaka skicár online. Na internete nájdete množstvo takýchto možností, ak ste ale boli zvyknutí vždy pracovať v Maľovanie od spoločnosti Microsoft, máme pre vás dobré správy. Aj tento grafický program je prístupný online. Obsahuje síce menej funkcií, ale na vytvorenie jednoduchého obrázku je úplne postačujúce.

maľovanie Windows

Súčasťou operačného systému Windows je Maľovanie už niekoľko rokov. Nachádzal sa v každej verzii a nie je tomu inak ani teraz. Tá súčasná verzia je ale predsa len novšie a modernejšie - 3D skicár. Microsoft má v pláne vyvíjať túto aplikáciu ďalej. Pokiaľ vám ale 3D rozmer / 3D kreslenie nič nehovorí a máte radi klasiku, určite si stiahnite staršiu verziu Maľovanie. Teraz máte možnosť skicár stiahnuť zadarmo. Nemusíte vyhľadávať výrazy typu Maľovanie Windows 10, Maľovanie Windows 7, Maľovanie Windows xp, ... tento grafický program je kompatibilný s takmer každým operačným systémom Windows. Program Microsoft Paint má jednoduché používanie a prehľadné rozhranie, to je to, prečo sa program Skicár stal tak obľúbeným. Jednoduchý obrázok, náčrt alebo skica - v tejto aplikácii môžete nakresliť to, čo práve potrebujete, alebo chcete.

maľovanie Mac

Program Maľovanie od Microsoftu vám v počítači s operačným systémom Mac fungovať nebude. Táto aplikácia je vytvorená len pre Windows. Avšak Kreslenie / maľovanie sa vzdávať nemusíte. Na internete je množstvo aplikácií, ktoré sa svojím rozhraním a funkciami veľmi podobajú Microsoft Paint (Microsoft Maľovanie) a sú kompatibilné s operačným systémom Mac. Stačí len hľadať Maľovanie pre Mac. Môžete tiež využiť možnosť Maľovanie online a nemusíte si do svojich počítačov nič sťahovať.

Microsoft Paint download

Microsoft Paint alebo v preklade Microsoft Maľovanie je jednoduchý program na kreslenie, ktorý sa vám určite hodí. Či už potrebujete upraviť fotky alebo nakresliť jednoduchý obrázok. O jeho obľúbenosti nie je najmenších pochybností. Aj keď ho Microsoft nezaradil do najnovšej verzie Windows 10, stále ponecháva v ponuke skicár na stiahnutie zadarmo. Nechajte svoje umelecké nadanie vyniknúť v 3D skicár (Microsoft 3D Paint) alebo si stiahnete starší program Skicář (Microsoft Paint) a vyniknú tam!

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Skicář (online malování).

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Skicář (online malování).

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Skicář (online malování)?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Skicář (online malování)

Jednoduchý grafický program.

Freeware

0 kB

RetroPaint 1.0

Konvertor obrázkov do farebných paliet retro počítačov.

Freeware

5,2 MB

Moo0 ImageThumbnailer 10.1.0.14

Tvorba miniatúr z obrázkov pre web.

Freeware

3,6 MB

ImageBrowser EX 1.4.0.5

Grafický program s ovládačmi Canon.

Freeware

115,2 MB

XnView 1.99.1 Standard

Editor a prehliadač obrázkov.

Freeware

4,4 MB

XnView 1.99.1 Minimal

Editor a prehliadač obrázkov.

Freeware

2,4 MB

Shareware

10 MB

Shareware

10,2 MB

PhotoComparer+ 1.4

Porovnávanie fotiek.

Trial

13,6 MB

PhotoFiltre Portable 6.5.3

Bitmapový editor fotografií.

Freeware

1,9 MB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Zoner Photo Studio X

Práca s digitálnymi fotografiami

Trial

366 kB

INKSCAPE 1.0.1

Vektorový grafický editor

Freeware

88,8 MB

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázkov

Freeware

0 kB

Picasa 3.9.141

Správce digitálnych fotografií a obrázkov.

Freeware

13 MB

ACDSee 20.0.561

Prehliadanie a úprava obrázkov.

Trial

133,2 MB

RasterVect 22.9

Prevádza predlohy z rastrového do vektorového formátu.

Trial

23,2 MB

Perfect Icon 2.44

Tvorba ikon z fotiek.

Shareware

6 MB

WildBit Viewer 6.3

Prehliadač obrázkov.

Freeware

12 MB

FireAlpaca 1.5.5

Editor obrázkov.

Ad-supported

24,2 MB

Batch It! 5.37

Editor obrázkov.

Trial

8 MB

ďalšie aktualizácie »

Picasa 3.9.141

Správce digitálnych fotografií a obrázkov.

26649

Freeware

XnView 2.30

Editor a prehliadač obrázkov.

24988

Freeware

IrfanView 4.41

Prehliadanie a úprava mnohých grafických formátov.

22459

Freeware

Free DWG Viewer 7.3.0.174

Prehliadač formátov DWG, DXF alebo DWF.

21067

Freeware

Photomatix Pro 5.1.1

Kúzlo s digitálnymi fotografiami

21053

Trial

Paint.NET 4.0.6

Úprava fotografií.

20846

Freeware

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Profesionálny editor obrázkov.

19044

Trial

THE GIMP 2.8.16

Bitmapový editor obrázkov

17098

Freeware

ACDSee 20.0.561

Prehliadanie a úprava obrázkov.

16647

Trial

ZoomBrowser EX Update 6.3.1

Komplexná správa fotografií.

16012

Freeware

ďalšie programy »Coolhousing
logo

11106 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 1 hodinou

Príklad: ESET NOD32 Antivir Rozšírené hľadanie
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Lidl Plus

Lidl Plus 14.25.1

Mobilné aplikácie pre chytré a lacnejšie nakupovanie

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.