Najlepšia internetová televízia zadarmo!

13.5.2022 12:16  | 
Dominika Ježová

Kategórie: Ostatné

Existuje niekoľko streamovacích služieb, ktoré vám umožňujú sledovať živé televízne vysielania, a tiež bezplatné internetové televízne kanály z celého sveta. Sledovanie televízie cez internet je veľmi flexibilné, pretože zväčša môžete sledovať kedykoľvek a za kýchkoľve okolností. Navyše máte prístup k archívu danej televízie a ideálne si prehráte filmy zo záznamu. My sa dnes pozrieme na slovenské internetové televízie, ktoré vám poskytujú tieto služby.

Čo je internetová televízia?

Internetová televízia predstavuje proces vysielania alebo doručovania televízneho obsahu do pc alebo iných počítačových zariadení prostredníctvom internetu. Internetová televízia umožňuje sledovať rovnaké tv kanály na zariadení s pripojením na internet. Princípom internetovej tv je možnosť sledovať rovnaké televízne kanály na pc zariadení s pripojením na internet miesto káblov, satelitov, antén alebo iných technológií potrebných k televíznemu vysielaniu. Internetová televízia je tiež označovaná za webovú televíziu.

Ako funguje internetová televízia?

Internetová televízia poskytuje vo všeobecnosti rovnaký televízny obsah, ako ten vysielaný naživo na zariadeniach koncových používateľov. Zvyčajne sa zobrazuje prostredníctvom webových stránok, alebo webových či mobilných aplikácii. Príjem signálu funguje nasledovne. Prijímaný televízny obsah sa prevádza na internetové pakety a odosiela sa cez sieť. Obsah potom dekóduje prijímané zariadenie a zobrazí sa v prehliadači zariadenia alebo v aplikácii.

Dočasne bezplatné televízie na Slovensku:

a) Internetová televízia O2

Digitálna televízia spoločnosti O2 ponúka televíziu bez viazanosti a akýchkoľvek skrytých poplatkov. Môžete ju sledovať prostredníctvom akéhokoľvek internetového poskytovateľa. V súčasnosti ponúka program, ktorý môžete používať kompletne zdarma po dobu jedného mesiaca. Prvé fakturačné obdobie je bezplatné. Tento bezplatný program obsahuje 60 televíznych staníc rôznych žánrov a zamerania. Nájdete tu rôzne programy: rodinné, zahraničné, športové, spravodajstvo, filmové, dokumentárne a podobne. Medzi najznámejšie patrí napríklad TV Markíza, TV JOJ, Jednotka, Dvojka, DOMA, WAU a ďalšie.

b) Orange TV

Opäť digitálna televízia, ktorú si môžete počas prvých 14 dní vyskúšať zdarma. Objednáte si ju online a tv môžete sledovať súčasne na viacerých zariadeniach, pokojne aj pomocou mobilnej aplikácii na svojom Androide. Ponúkajú vyše 200 televíznych staníc, pričom väčšina z nich je v prémiovom formáte.


c) VOYO

Nájdete tu stovky filmov, seriálov a obľúbených programov TV Markíza bez reklám. Voyo vám zaručuje služby bez viazanosti, ktoré počas 7 dní využívate bez poplatkov. Výhodou je, že tu nájdete jednotlivé časti seriálov alebo filmov, ktoré ešte neboli odvysielané, prípadne ani nebudú v televízii dostupné. Sledovať môžete kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností. Nájdete tu atraktívne športové prenosy a najobľúbenejšie slovenské filmy a seriály.

d) Horizon TV

Internetová televízia, ktorý ti rozšíri obzory. Môžete ju opäť otestovať počas celého mesiaca zadarmo a následne sa rozhodnúť či za služby zaplatíte. Môžete pripojiť 3 zariadenia súčasne, preto bude môcť každý člen domácnosti sledovať svoj obľúbený program.

e) Kuki

Ďalšia internetová televízia bez viazanosti, ktorá vám ponúka až 140 dostupných staníc. Môžete ju sledovať prostredníctvom televízie, mobilu alebo internetového prehliadača. Prvé dva týždne máte sledovanie televízie bez akýchkoľvek poplatkov, absolútne zdarma.

Internetová televízia online

Televízne vysielanie môžete sledovať bezplatne zväčša prostredníctvom priamych odkazov na webovú stránku konkrétnej televízie, alebo prostredníctvom webových stránok, ktoré združujú jednotlivé kanály v databáze. Patria sem napríklad internetové stránky ako spustit.sk alebo iTelka.sk, kde nájdete množstvo dostupných kanálov zo slovenskej, českej, ale aj zahraničnej scény. Jednoducho si vyberie program, ktorý chcete sledovať a následne vás presmeruje na konkrétnu adresu danej tv, dokonca tu nájdete aj vaše obľúbené rádio. Má to však istý háčik. Nemôžete sledovať všetky dostupné televízne programy, ale služba je kompletne bezplatná.

Ponúkli sme vám zoznam slovenských internetových televízii, pričom niektoré z nich obsahujú aj zahraničné kanály. Dúfame, že si vyberiete niektorú z dostupných internetových televízii, prípadne skúsite viac a rozhodnete sa, ktorú službu si neskôr predplatíte.
Total Commander 10.0

Súborový manažér (správa súborov)

163

Shareware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulácia virtuálnych mechaník

127

Freeware

CCleaner 5.72

Vyčistiť a zrýchliť PC

126

Freeware

Adobe Flash Player 32.0

Prehrávač (flash) - prehliadač Firefox + Netscape

101

Freeware

TeamViewer 15.17.7

Vzdialené ovládanie PC a prístup

100

Freeware

SketchUp 19.3.253

Tvorba 3D modelov - 3D návrh interiéru

66

Freeware

IrfanView 4.57

Prehliadanie a úprava mnohých grafických formátov

63

Freeware

7-zip 19.01

Kompresný program

60

Freeware

PowerPoint zdarma 2007

Prehliadanie prezentácií MS PowerPoint

57

Freeware

ESET NOD32 Antivirus

Antivírusový program

56

Trial

ďalšie programy »


Nové programy

Wikipedia do mobilu

Encyklopédia do telefónu

Freeware

0 kB

Vánoční cukroví recepty 1.0

TOP recepty na vianočné pečivo

Freeware

0 kB

Můj Globus 1.9.3

Aplikácia Môj Globus

Freeware

0 kB

BeReal 0.54.1

Zdieľanie fotografií s priateľmi (aplikácia)

Freeware

0 kB

Shell ClubSmart 4.9.1

Tankovacia karta Shell

Freeware

0 kB

Zvuky přírody do mobilu 3.8.1(71)

Aplikácia - zvuky na stiahnutie

Freeware

0 kB

Pumpdroid 20220303

Cena benzínu a nafty - aplikácia

Freeware

0 kB

KB Klíč 3.2.0

Bezpečné prihlasovanie - internetové bankovníctvo

Freeware

0 kB

Spider Solitaire 6.2.1.4035

Obľúbená kartová hra do mobilu

Freeware

0 kB

World of tanks Blitz 9.3.0.973

Hra s tankami do mobilu

Freeware

0 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

Norton Security 20.2.0.19

Profesionálny antivírus - ochrana zariadenia

Trial

0 kB

BitLord 2.4.6-355

Sťahovanie a streamovanie torrentov

Freeware

0 kB

Waze 4.86.0.6

Najlepšia navigácia do mobilu

Freeware

0 kB

Lidl Plus 14.25.1

Mobilné aplikácie pre chytré a lacnejšie nakupovanie

Freeware

0 kB

VariCAD Viewer 2022-2.0

Prezeranie, tlač a konverzia CAD súborov

Freeware

0 kB

VariCAD 2022-2.0

CAD systém pre strojné inžinierstvo

Trial

0 kB

Seznam filmů 1706080

Tvorba databázy - zhliadnuté filmy

Freeware

0 kB

NoRec Extra 4.1.0.9

Normovanie jedál

Shareware

0 kB

Adobe Photoshop CS5 12.0.4

Editor obrázkov a fotiek

Trial

0 kB

Safari 5.1.7

Webový prehliadač od Apple

Freeware

0 kB

ďalšie aktualizácie »

logo

11490 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 9 dni