Najlepšia internetová televízia zadarmo!

13.5.2022 12:16  | 
Dominika Ježová

Kategórie: Ostatné

Existuje niekoľko streamovacích služieb, ktoré vám umožňujú sledovať živé televízne vysielania, a tiež bezplatné internetové televízne kanály z celého sveta. Sledovanie televízie cez internet je veľmi flexibilné, pretože zväčša môžete sledovať kedykoľvek a za kýchkoľve okolností. Navyše máte prístup k archívu danej televízie a ideálne si prehráte filmy zo záznamu. My sa dnes pozrieme na slovenské internetové televízie, ktoré vám poskytujú tieto služby.

Čo je internetová televízia?

Internetová televízia predstavuje proces vysielania alebo doručovania televízneho obsahu do pc alebo iných počítačových zariadení prostredníctvom internetu. Internetová televízia umožňuje sledovať rovnaké tv kanály na zariadení s pripojením na internet. Princípom internetovej tv je možnosť sledovať rovnaké televízne kanály na pc zariadení s pripojením na internet miesto káblov, satelitov, antén alebo iných technológií potrebných k televíznemu vysielaniu. Internetová televízia je tiež označovaná za webovú televíziu.

Ako funguje internetová televízia?

Internetová televízia poskytuje vo všeobecnosti rovnaký televízny obsah, ako ten vysielaný naživo na zariadeniach koncových používateľov. Zvyčajne sa zobrazuje prostredníctvom webových stránok, alebo webových či mobilných aplikácii. Príjem signálu funguje nasledovne. Prijímaný televízny obsah sa prevádza na internetové pakety a odosiela sa cez sieť. Obsah potom dekóduje prijímané zariadenie a zobrazí sa v prehliadači zariadenia alebo v aplikácii.

Dočasne bezplatné televízie na Slovensku:

a) Internetová televízia O2

Digitálna televízia spoločnosti O2 ponúka televíziu bez viazanosti a akýchkoľvek skrytých poplatkov. Môžete ju sledovať prostredníctvom akéhokoľvek internetového poskytovateľa. V súčasnosti ponúka program, ktorý môžete používať kompletne zdarma po dobu jedného mesiaca. Prvé fakturačné obdobie je bezplatné. Tento bezplatný program obsahuje 60 televíznych staníc rôznych žánrov a zamerania. Nájdete tu rôzne programy: rodinné, zahraničné, športové, spravodajstvo, filmové, dokumentárne a podobne. Medzi najznámejšie patrí napríklad TV Markíza, TV JOJ, Jednotka, Dvojka, DOMA, WAU a ďalšie.

b) Orange TV

Opäť digitálna televízia, ktorú si môžete počas prvých 14 dní vyskúšať zdarma. Objednáte si ju online a tv môžete sledovať súčasne na viacerých zariadeniach, pokojne aj pomocou mobilnej aplikácii na svojom Androide. Ponúkajú vyše 200 televíznych staníc, pričom väčšina z nich je v prémiovom formáte.


c) VOYO

Nájdete tu stovky filmov, seriálov a obľúbených programov TV Markíza bez reklám. Voyo vám zaručuje služby bez viazanosti, ktoré počas 7 dní využívate bez poplatkov. Výhodou je, že tu nájdete jednotlivé časti seriálov alebo filmov, ktoré ešte neboli odvysielané, prípadne ani nebudú v televízii dostupné. Sledovať môžete kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností. Nájdete tu atraktívne športové prenosy a najobľúbenejšie slovenské filmy a seriály.

d) Horizon TV

Internetová televízia, ktorý ti rozšíri obzory. Môžete ju opäť otestovať počas celého mesiaca zadarmo a následne sa rozhodnúť či za služby zaplatíte. Môžete pripojiť 3 zariadenia súčasne, preto bude môcť každý člen domácnosti sledovať svoj obľúbený program.

e) Kuki

Ďalšia internetová televízia bez viazanosti, ktorá vám ponúka až 140 dostupných staníc. Môžete ju sledovať prostredníctvom televízie, mobilu alebo internetového prehliadača. Prvé dva týždne máte sledovanie televízie bez akýchkoľvek poplatkov, absolútne zdarma.

Internetová televízia online

Televízne vysielanie môžete sledovať bezplatne zväčša prostredníctvom priamych odkazov na webovú stránku konkrétnej televízie, alebo prostredníctvom webových stránok, ktoré združujú jednotlivé kanály v databáze. Patria sem napríklad internetové stránky ako spustit.sk alebo iTelka.sk, kde nájdete množstvo dostupných kanálov zo slovenskej, českej, ale aj zahraničnej scény. Jednoducho si vyberie program, ktorý chcete sledovať a následne vás presmeruje na konkrétnu adresu danej tv, dokonca tu nájdete aj vaše obľúbené rádio. Má to však istý háčik. Nemôžete sledovať všetky dostupné televízne programy, ale služba je kompletne bezplatná.

Ponúkli sme vám zoznam slovenských internetových televízii, pričom niektoré z nich obsahujú aj zahraničné kanály. Dúfame, že si vyberiete niektorú z dostupných internetových televízii, prípadne skúsite viac a rozhodnete sa, ktorú službu si neskôr predplatíte.


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné sťahovanie súborov

378955

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Obľúbená akčná strieľačka - multiplayer hra

254341

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

220071

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizácia SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

163498

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Napaľovanie CD a DVD.

147399

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

144551

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulácia virtuálnych mechaník

140253

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačidiel.

130546

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

122690

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volanie a chatovanie cez internet

98777

Freeware

ďalšie programy »

DVBViewer 5.3.1

Prehrávanie a záznam digitálnej televízie.

147

Demo

gSyncit 4.1.65

Synchronizácia Outlooku a Gmail kalendára.

147

Trial

Photomatix Pro 5.1.1

Kúzlo s digitálnymi fotografiami

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikajúci program pre hudobníkov.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizácia súborov.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Inštalácia softvéru vo vyhradenom priestore.

63

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Užívateľské rozhranie pre PDA.

52

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplnok k zariadeniu Bluetooth.

52

Shareware

Nature Illusion Studio 3.60

Editor obrázkov.

31

Trial

Finale NotePad 2014.4.5030

Notačné program pre profesionálnu prácu.

31

Shareware

ďalšie predávané »


logo

11412 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 2 dni