Ako stiahnuť fotky z Instagramu? Máme pre vás rýchla a ľahká riešenie!

14.9.2021 13:28  | 
Tahaj.sk

Kategórie: Ostatné

Pri prechádzaní Instagramu, teda najobľúbenejšie sociálne siete dneška, vás zaujme niektorá z fotografií, prípadne profilovka na IG, a radi by ste si ju okamžite stiahli do svojho počítača alebo telefónu - to je úplne bežná situácia. Ako stiahnuť fotku z Instagramu ihneď do vášho zariadenia?

Sťahovanie fotiek z Instagramu je možná jednoduchšie, než ste si doteraz mysleli, k stiahnutiu fotky z Instagramu vám totiž bude stačí len pár sekúnd a vykonanie niekoľkých málo jednoduchých krokov.Ako uložiť fotku z Instagramu, aby sa o tom dotknutá osoba nedozvedela? To vám prezradíme na nasledujúcich riadkoch, kde vám predstavíme najlepšie metódy, ako stiahnuť obrázok z Instagramu!

TIP: Ak chcete, aby aj vaše fotografie na IG vyzerali dobre a ľudia si ich chceli sťahovať, tak si môžete zaobstarať jednoduchý editor na úpravu fotiek Photoinstrument.

Ako stiahnuť fotky z Instagramu do počítača?

V procese, ako stiahnuť fotky z Instagramu do PC môžete využiť celého radu metód. Napríklad stiahnuť fotku z Instagramu možno použitím tlačidla Print Screen na obrazovke - jednoducho si ofotíte vami zvolený obrázok a následne si ho v niektorom z editorov orežete a uložíte do pamäte počítača. V prehliadači Mozilla Firefox je dokonca možné urobiť rovno orezaný obrázok obrazovky - k tomu vám stačí si otvoriť požadovaný obrázok a po stlačení pravého tlačidla zvoliť možnosť Zaobstarať snímku stránky, a následne ešte kliknúť na danú fotku.

Táto metóda sa týka čisto fotografií vo feedu daného profilu, na stiahnutie profilovky na IG sú iné metódy (pozri nižšie).


Ako stiahnuť fotky z Instagramu do počítača online?

Praktickejším a v konečnom dôsledku aj pohodlnejším spôsobom je využiť k stiahnutiu fotky z Instagramu niektorého z online nástrojov. Ku sťahovanie z Instagramu možno použiť napríklad tieto webové stránky:

Sťahovanie obrázkov z Instagramu, a dokonca aj videí z tejto sociálnej siete, pomocou týchto online nástrojov je potom naozaj hračka. Stačí vám len skopírovať URL adresu fotky a vložiť ju do textového poľa a kliknúť na Stiahnuť / DownloadPočas procesu stiahnutia fotiek z Instagramu potom ešte môžete byť vyzvaní k zvoleniu kvality, ktoré by mali výsledné fotky mať. Nevyhnutné potom bude vybrať lokáciu na disku, kam sa má stiahnuté fotka z Instagramu uložiť.

Ako stiahnuť profilovú fotku z Instagramu?

Ak vás vždy zaujímalo, ako zobraziť profilovú fotku na Instagramu, aby ste ju mohli vidieť v plnom rozlíšení, tak odpoveďou vám budiž webová stránkainstadp.com (nie instadp.cz). Pre to, aby sa vám zobrazila Instagram profilová fotka v plnej veľkosti stačí len vpísať užívateľské meno používateľa, ktorého Instagram profilová fotka vás natoľko zaujala, že si ju chcete priblížiť.

Okrem možnosti zväčšenia profilovky na IG a zobrazenie profilovej fotky na Instagramu, tak profilová fotka Instagram môže byť cez tento web aj stiahnutá. Ako stiahnuť profilovku z Instagramu pomocou instadp? Po zadaní mena používateľa stačí iba kliknúť na tlačidlo Full Size a následne na Download. Áno, naozaj takto jednoduché je sťahovanie z Instagramu.

Ako sťahovať fotky z Instagramu Android?

Ukladanie fotiek z Instagramu sa samozrejme nehodí len v prípade, keď si chcete uložiť Instagram fotky do PC, ale takisto, keď požadujete stiahnutie fotky, treba IG profilovky, do mobilu s Androidom. Ako stiahnuť fotku z Instagramu do mobilu Android? Sťahovanie profilovek z IG a ďalších iných fotiek z webovej verzie Instagramu je totožné ako, keď si chcete uložiť obrázok do PC (pozri vyššie).

Ako sťahovať z Instagramu prostredníctvom oficiálnej mobilnej aplikácie IG? K tomu je si potreba ešte stiahnuť appky quicksave, ktorá vám umožní okamžité ukladanie fotiek z Instagramu. V IG aplikácii potom:

  • Kliknite na ikonku troch bodiek.
  • Zvoľte možnosť Kopírovať a zdieľať odkaz.
  • Otvorte aplikáciu quicksave, kde by sa vám mal zobraziť skopírovaný obrázok a kliknite na tlačidlo stiahnutie.

Pre sťahovanie súborov, videí, hier či filmov z internetu je tu potom bezplatný programInternet Download Manager!


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné sťahovanie súborov

378956

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Obľúbená akčná strieľačka - multiplayer hra

254343

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

220073

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizácia SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

163498

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Napaľovanie CD a DVD.

147400

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

144551

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulácia virtuálnych mechaník

140254

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačidiel.

130547

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

122692

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volanie a chatovanie cez internet

98784

Freeware

ďalšie programy »

DVBViewer 5.3.1

Prehrávanie a záznam digitálnej televízie.

147

Demo

gSyncit 4.1.65

Synchronizácia Outlooku a Gmail kalendára.

147

Trial

Photomatix Pro 5.1.1

Kúzlo s digitálnymi fotografiami

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikajúci program pre hudobníkov.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizácia súborov.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Inštalácia softvéru vo vyhradenom priestore.

63

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Užívateľské rozhranie pre PDA.

52

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplnok k zariadeniu Bluetooth.

52

Shareware

Reaper 5.12

Editácia audio súborov.

31

Shareware

Posel smrti 1.0

Skvelá česká hororová adventúra

31

Demo

ďalšie predávané »


logo

11412 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 2 dni