Ako obnoviť zmazané správy na WhatsApp?

29.7.2022 10:11  | 
Dominika Ježová

Kategórie: Mobil

WhatsApp je jednou zo svetovo najrozšírenejších aplikácii prispôsobených na posielanie správ, videí, ale aj inej formy mediálneho obsahu. Denne sú prostredníctvom danej aplikácie posielané milióny správ zahŕňajúcich audio, video a podobne. Ak ste stratili správy a chcete obnoviť históriu chatu WhatsApp, potom môžete použiť metódy, ktoré uvádzame v článku. Ak chcete vedieť, ako obnoviť a zálohovať chat WhatsApp na novom zariadení Android, potom sa uistite, že ste si vopred vytvorili zálohu dát.

Obnovenie zálohy Whatsapp

Na to, aby ste mali vytvorenú zálohu, potrebujete otvoriť WhatsApp, ísť do „Nastavení,” vybrať chat a následne vytvoriť zálohu chatu. Taktiež si musíte vybrať google účet, kde chcete vytvoriť zálohu a potvrdiť priebeh akcie. Potom, ako si vytvoríte zálohu, môžete prejsť na nové mobilné zariadenie a spustiť aplikáciu.

Ako obnoviť históriu chatu?

Ak chcete zabezpečiť, aby boli vaše čety zálohované pred ich obnovením na novom zariadení, potom postupujte podľa nasledovných krokov.

 • 1. Otvorte aplikáciu WhatsApp.
 • 2. Prejdite do „Ďalších možností,” ktoré sú vyznačené tromi bodkami a vyberte si možnosť „Nastavenia.”
 • 3. Tu nájdete položku „Chaty.”
 • 4. Po rozkliknutí vám vyskočí niekoľko ďalších možností.
 • 5. Vyberte si možnosť „Zálohovania chatov.”
 • 6. Už len potvrďte proces zálohovania kliknutím na položku „Zálohovať.”

 • Týmto krokom zálohujete správy a médiá na disk Google, a keď preinštalujete aplikáciu WhatsApp, budete ich môcť obnoviť. Vaše správy sa budú tiež zálohovať v internom úložisku telefónu. Po uložení zálohy môžete WhatsApp zo zariadenia odstrániť a nainštalovať do nového zariadenia.

  Ako obnoviť zmazané správy na WhatsApp?

  Aplikácia WhatsApp vám umožňuje vymazať správy, ktoré si nechcete ponechať. Táto možnosť znamená, že existuje prípad náhodného alebo neúmyselného vymazania správ, napríklad pri prechode na nové zariadenie alebo dokonca pri resetovaní zariadenia.


  Znamená to však, že tieto správy navždy stratíte? Odpoveď je nie. Ak ste omylom odstránili správy zo svojho účtu WhatsApp, stále máte možnosť ich obnoviť.

  Ako sa dajú obnoviť zmazané správy na WhatsApp? Postupujete nasledovne.

  Hoci neexistuje priamy nástroj k tomu, ako by ste mohli získať odstránené správy, stále ich môžete obnoviť niekoľkými spôsobmi. Prístup k obnoveniu závisí od typu zariadenia, ktorým disponujete. Pre systém Android totiž nemusí fungovať to, čo funguje pre iPhone.

  Obnova odstránených správ WhatsApp na Androide

  Najprv si prejdeme postupom, ako obnoviť stratené správy WhatsApp na zariadení so systémom Android, ktoré je v súčasnosti plne kompatibilné s WhatsApp. Ale rovnako ako v prípade iných zariadení môžete svoje údaje WhatsApp stratiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Už len pri jednoduchom stlačení tlačidla „vymazať“ alebo prepnúť na nové zariadenie, môže dôjsť k strate údajov.

  Keď povolíte zálohovanie v sekcii nastavení svojho účtu WhatsApp, aplikácia začne v pravidelných intervaloch ukladať kópie všetkých vašich správ na servery WhatsApp. Aplikácia automaticky ukladá všetky nové fotografie alebo videá.

  Obnova odstránených správ WhatsApp na iPhone

  Rovnako ako Android, aj aplikácia WhatsApp pre iPhon podporuje zálohovanie do cloudu v pravidelných intervaloch. Pokiaľ je zálohovanie povolené, WhatsApp bude ukladať kópie všetkých vašich správ na iCloud Drive, potom si môžete byť istý, že máte vytvorenú obnovu chatu whatsapp.

  Zhrnutie

  Obnovenie vymazaných správ na WhatsApp je možné, keďže aplikácia si pri povolení vytvára automatické zálohy, ktoré uľahčujú proces obnovy. Vymazané správy alebo iný mediálny obsah dokáže obnoviť pomocou postupov, ktoré sme vám poskytli vyššie.
  Adobe Flash Player 32.0

  Prehrávač (flash) - prehliadač Firefox + Netscape

  248

  Freeware

  VLC Media Player 3.0.11

  Multimediálny prehrávač

  163

  Freeware

  TeamViewer 15.17.7

  Vzdialené ovládanie PC a prístup

  137

  Freeware

  Format Factory 5.6.5.0

  Prevod multimediálnych súborov

  129

  Freeware

  Total Commander 10.0

  Súborový manažér (správa súborov)

  123

  Shareware

  Microsoft Office 2016 CZ

  Aktualizácia Service Pack 3 pro Microsoft Office 2003.

  120

  Trial

  CCleaner 5.72

  Vyčistiť a zrýchliť PC

  117

  Freeware

  Daemon Tools Lite 10.13

  Emulácia virtuálnych mechaník

  109

  Freeware

  Google Chrome 84.0.4147.125

  Internetový prehliadač od spoločnosti Google

  75

  Freeware

  365 dní 7.1.0.6

  Programy televíziou, rádií a predpoveď počasia.

  73

  Trial

  ďalšie programy »


  logo

  11454 programov na stiahnutie zadarmo

  Posledná aktualizácia pred 16 hodinami