TOP vianočné a novoročné SMS priania. Čím môžete potešiť?

8.11.2021 11:10  | 
Tahaj.sk

Kategórie: Mobil

Obdobie vianočných sviatkov je hlavne o tom robiť radosť vašim najbližším. Určite ich poteší, keď im pošlete vtipné vianočné SMS priania. SMS prianie na Vianoce ale môže byť aj vážnejšieho a osobnejšieho charakteru - skrátka je len na vás, ako SMS vianočné prianie pojmete.

Aby sme vám tvorbu vianočného priania uľahčili, tak vám prinášame tipy na tie najlepšie vtipné vianočné priania SMS. Ak máte veľa známych a nemáte tarifu s bezplatnými správami, tak sa vám určite bude hodiť aj znalosť toho, ako poslať vianočné prianie zadarmo - tú získate v našom článku, ako poslať SMS zadarmo. Vianočné prianie na Messenger vás tiež nič štát nebude.

h2>Vianočné prianie SMS

Zo štatistiky operátorov jasne vyplýva, že ľudia si na Vianoce pošlú o niekoľko desiatok percent viac SMSiek ako normálne, skrátka poslať vianočné prianie sa stále nosí aj v dnešnej internetovej dobe. Nižšie vám teda prinášame niekoľko tipov na krásne vianočné priania, srandovné vianočné priania, aby ste u vašich známych zabodovali. Chýbať nemôže ani veselé vianočné prianie, ktoré ich zas zahreje na duši.

Vianočné prianie text môže byť aj piepornejšieho rázu, ak píšete vašej priateľke či priateľovi - od toho tu sú erotické vianočné priania. Špeciálny prístup si žiada aj SMS vianočné prianie pre vašich pracovných kolegov, v takom prípade je potrebné staviť na formálnejšie firemné vianočné priania - na Googli ich nájdete stovky.

Vianočné GIFy a obrázky

Vianočné blahoželanie môže mať ale celý rad podôb, zostať tak nemusíte iba u vianočné priania textové, ale staviť môžete aj na SMS priania vianočné ozvláštnené obrázkom či pohyblivým GIFom. Na internete sa to len hemží vianočné priania obrázkami - populárnymi obrázkami na poslanie známym sú aj vianočné PF 2021, ktoré vám pomôžu s vyriešením prianí na Vianoce a Nový rok naraz.


Rovnako tak im môžete poslať vianočné prianie GIF. Opäť sa jedná o vianočné prianie online veľmi ľahko dostupné - dokonca aj chatovacie aplikácie (Messenger, WhatsApp) v sebe majú zabudované desiatky vianočných GIFov. Avšak vyrobiť si môžete aj vlastné vianočné obrázkové priania s textom či GIFy.

Ako vyrobiť vianočné prianie?

Ak sa nechcete spoliehať iba na vianočné priania na stiahnutie, tak si sa môžete pustiť aj do tvorby vlastného vianočného priania. Výroba vianočného priania online je uskutočniteľná napríklad na webe crello.com, kde si môžete vytvoriť vlastné a unikátne vianočné priania online .

Na výrobu GIFu s vianočnou tematikou zas môžete využiť softvérový program GIF Movie Gear, ktorý je natoľko jednoduchý, že s ním tvorbu GIFu zvládnete, aj keď s ňou doteraz máte nulové skúsenosti.

Novoročné priania SMS a PF

K Silvestru neodmysliteľne patrí posielanie novoročnej SMS, prípadne obrázkového PF priania. Nemôžeme vás teda ochudobniť ani o vzory novoročných prianí, ktoré nám pripadajú ako TOP. Tu sú:

  • sem kliknite pre krátke novoročné prianie
  • sem kliknite pre vtipné novoročné prianie
  • sem kliknite pre originálne novoročné priania
  • Inšpiráciu pre novoročné blahoželania môžete hľadať ale napríklad aj na Pintereste, kde na vás čakajú zaujímavé Pinterest novoročné priania.

    Kým vianočné priania sa posielajú skôr úzkemu okruhu známych, tak silvestrovské prianie môže byť oveľa menej formálne, pretože ním určite rozosmejete aj kamaráta, ktorého ste dlho nevideli - nebojte sa teda pri jeho tvorení trochu odviazať. Nie je však problémom zohnať ani novoročné priania formálne.

    Čo sa týka novoročenky 2021, ako možno inak nazývať PF prianie, tak tu si možno opäť ľahko vytvoriť na spomínanom webe crello.com, prípadne stačí do Googlu zadať “novoročenka 2021” a určite si vyberiete vášho favorita. :)


Internet Download Manager 6.36 build 5

Hromadné sťahovanie súborov

377410

Shareware

Counter-Strike 1.6 NON-STEAM

Obľúbená akčná strieľačka - multiplayer hra

252516

Freeware

Opera Mini 8

Mobilní verze známého internetového prohlížeče

218597

Freeware

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizácia SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

162871

Freeware

Nero 8 Ultra Edition 8.3.20.0

Napaľovanie CD a DVD.

146644

Trial

BitLord 2.4.1.297

Bittorrent klient.

144092

Freeware

Daemon Tools Lite 10.13

Emulácia virtuálnych mechaník

135942

Freeware

Agama Web Buttons 3.1

Tvorba webových tlačidiel.

127689

Shareware

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

121305

Freeware

Skype 8.65.0.78

Volanie a chatovanie cez internet

97083

Freeware

ďalšie programy »

gSyncit 4.1.65

Synchronizácia Outlooku a Gmail kalendára.

147

Trial

DVBViewer 5.3.1

Prehrávanie a záznam digitálnej televízie.

147

Demo

Photomatix Pro 5.1.1

Kúzlo s digitálnymi fotografiami

115

Trial

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikajúci program pre hudobníkov.

105

Trial

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizácia súborov.

84

Trial

Sandboxie 5.06

Inštalácia softvéru vo vyhradenom priestore.

63

Shareware

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplnok k zariadeniu Bluetooth.

52

Shareware

Spb Mobile Shell 3.5.5

Užívateľské rozhranie pre PDA.

52

Trial

Posel smrti 1.0

Skvelá česká hororová adventúra

31

Demo

pdfMachine 14.85

Tvorba PDF dokumentov.

31

Demo

ďalšie predávané »


logo

11359 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 4 dni