Microsoft Office 2013Balík Office programov - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Hodnotenie

(4.1 - 10 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Microsoft Office 2013

Licencia:

Shareware

Licencia:

Shareware

Číslo verzie:

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Slovenskí

Veľkosť:

643,6 MB

Aktualizované:

Autor:

Microsoft

Web programu:

www.microsoft.comNeznámy

Počet stiahnutí:

3593x   (tento týždeň: 93x)

Operačné systémy:

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Opis Obrázky (1) Diskusia (0) Ďalšie verzie (2)

Kto z nás by nepoznal známy a veľmi obľúbený Microsoft Office? Prečítajte si o praktických funkciách tejto služby, možnostiach jej používania a tiež spôsoboch, ako pri jej využívaní ušetriť.

Používate text editor? S najväčšou pravdepodobnosťou používate Word, ktorý je taktiež súčasťou Office balíka. Povedzme si na rovinu, Plná verzia Microsoft Office 2013, no ani iné jeho verzie, však nestojí najmenej.

Preto sa pozrieme na to, ako používať balík Office lacnejšie alebo úplne zadarmo, legálne a navyše so všetkými jeho funkciami a aplikáciami a tiež na to, ktoré z nich sú najvhodnejšie práve pre vás. V článku si spomenieme aj možnosti, ktoré k legálnym nepatria. Ich využívanie preto nechávame len na vašom vedomí a svedomí.

Microsoft Office plná verzia 2013 – dá sa ešte kúpiť a koľko stojí?

Áno, Office 2013 si aj dnes môžete kúpiť oficiálne. Cena Office 2013 sa pohybuje v rozmedzí od približne 70 do 140 eur, akýsi priemer je 80 eur.

Rozdiel v cene spočíva najmä v tom, či si chcete Office 2013 zakúpiť jednorazovo a využívať len na jednom zariadení alebo si zaplatíte za ročné predplatné, pričom ho môžete využívať na viacerých zariadeniach. Paradoxne, cena Microsoft Office 2013 je výhodnejšia pri celoročnom využívaní.

Microsoft Office 2013 – stiahnuť zadarmo

Ak si cenu Office prepočítame na mesiac, tak nehovoríme o žiadnych závratných sumách. Balík Office si však musíte zaplatiť jednorazovo. Práve preto sa pozrieme na to, ako používať Microsoft Office zadarmo.

Prvou a legálnou, avšak iba dočasnou možnosťou, ako používať Microsoft Office zadarmo, je stiahnutie skúšobnej verzie na Office.com. Nájdete si podstránku s Office 2013 download, stiahnete produkt a následne ho môžete mesiac využívať bez akýchkoľvek poplatkov.

Druhou možnosťou, ako sa dostať k Microsoft Office download free full version 2013, ktorú môžete používať donekonečna, je využiť rôzne webové stránky, ktoré túto možnosť ponúkajú. Áno, zdá sa to ako veľmi logické riešenie a s najväčšou pravdepodobnosťou túto možnosť využije takmer každý z vás, kto sa bude obzerať po tom, ako Microsoft Office stiahnuť zadarmo.

Presne z tohto dôvodu jej venujeme špeciálnu pozornosť, avšak pozor, nie každý web, ktorý vám Google zobrazí po zadaní slov ako „Microsoft Office 2013 FREE download SK“ je bezpečný, navyše po stiahnutí môžete zistiť, že daná verzia Office balíku nebude obsahovať niektoré zo základných funkcií alebo vám nebude na vašom zariadení fungovať vôbec. V neposlednom rade hovoríme o nelegálnom spôsobe využívania tohto produktu, preto ho spomíname len ako jednu z možností. Plusy a mínusy si musíte zvážiť sami.

Toto sú najčastejšie využívané spôsoby, ako do vášho zariadenia dostať Office zadarmo.

    Microsoft Office 2013 Activator Toolkit Microsoft Office 2013 Activator Toolkit je asi najvyužívanejším nástrojom na opätovné obnovenie Microsoft Office balíka. Najprv si ho stiahnete oficiálne, no a po vypršaní trial verzie využijete tento nástroj.
    Microsoft Office 2013 Key Generator Ďalšou možnosťou na oživenie vášho balíka je Microsoft Office 2013 Product Key. Ak zaňho nechcete platiť, je možné využiť niektorý z množstva voľne dostupných Microsoft Office 2013 Key Generator-ov.

TIP:

Pokiaľ neviete anglicky a chcete využívať Microsoft Office v Slovenčine, poprípade v češtine, hľadajte pod výrazmi ako napríklad Microsoft 2013 SK download, Microsoft Office 2013 free download SK alebo Office SK. Takto sa dostanete aj k slovenským webom, ktoré takéto možnosti ponúkajú.

Word 2013

Microsoft Word stiahnuť zadarmo môžete aj samostatne. Nebudete teda využívať všetky funkcie balíka Office, ale len textový editor. Opäť máte dve možnosti, a to využiť Microsoft Word na stiahnutie zadarmo na mesiac priamo z oficiálnej stránky Microsoftu alebo využiť iné weby, ktoré túto možnosť ponúkajú.

TIP:

Trial verziu Microsoft Word 2013 stiahnutú zadarmo môžete využívať aj dlhšie ako mesiac, konkrétne 180 dní. Postup ako na to nájdete napríklad na webe Woshub.

Podobne ako v prípade sťahovania celého balíka Office, aj v tomto prípade platí, že nie všetky verzie „Word download free 2013“ vám budú fungovať na 100 %. Aj v tomto smere len pripomíname, že ak chcete využívať Word v slovenčine, je potrebné hľadať pod „Word download free SK“.

TIP:

Na písanie osobných poznámok môžete používať aj iný textový editor zadarmo. Existuje ich mnoho a väčšina z nich by vám mala fungovať bez väčších problémov.

Excel 2013

Excel je v skratke tabuľkový editor, pomocou ktorého môžete vytvárať tabuľky so vzorcami, textom či číslami. Ako človek, ktorý Office využíva len na písanie osobných poznámok, pre vás tento program nie je nevyhnutný.

Excel zadarmo je možné, podobne ako Word, stiahnuť samostatne. Ani v tomto prípade vám však nepovieme nič nové. Môžete využiť trial verziu na mesiac alebo siahnuť po niektorých z nelegálnych možností.

PowerPoint 2013

V PowerPoint-e je možné využívať animácie, zvukové súbory, obrázky – fotografie, videá a samozrejme text. PowerPoint 2013 stiahnuť zadarmo je možné skúšobne, teda na mesiac. Ak sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z možností, ako PowerPoint 2013 stiahnuť zadarmo neoficiálne, opäť do istej miery porušujete zákon.

Možností je však milión. Pokiaľ ste už PowerPoint 2013 stiahli zadarmo z oficiálnej stránky Microsoftu, po uplynutí skúšobnej doby je možné využiť napríklad Microsoft Office 2013 Activator alebo iné z podobných neoficiálnych „služieb“ na akési oživenie Officu.

Outlook 2013

Outlook je aplikácia, ktorú využijete pri odosielaní a prijímaní emailov a taktiež pri zaznamenávaní rôznych osobných poznámok, ako sú napríklad udalosti v jednotlivé kalendárne dni, vaše úlohy na daný dátum alebo zoznamy kontaktov. Outlook taktiež nie je možné využívať natrvalo zadarmo a legálne.

TIP:

Mailový klient zadarmo, ktorý patrí k najpopulárnejšej alternatíve k Outlooku je >eM Client.

Ako využívať Microsoft Office pre:

Microsoft Office 2013 pre študentov

Microsoft Office 2013 pre študentov neobsahuje aplikáciu Outlook, Acces a Publisher. Dostupný pre vás bude Word, Excel, PowerPoint a OneNote.

Office môžu študenti aj učitelia na celom svete využívať zadarmo, a to z pravidla na viacerých zariadeniach. Na jeho spustenie však potrebujete váš vlastný produktový kľúč, ktorý dostanete priamo v škole, kde študujete, poprípade váš email, s ktorým môže byť však spustenie Officu o čosi dlhšie.

TIP:

Ak chcete využívať rôzne doplnkové aplikácie, ako napríklad Microsoft Office Language Pack, musíte si ich stiahnuť samostatne po nainštalovaní Wordu.

Microsoft Office 2013 pre domácnosť

Microsoft Office 2013 pre domácnosť obsahuje rovnaké aplikácie ako ten pre študentov. Rozdiel je v tom, že neexistuje spôsob, ako ho využívať zadarmo legálne a navždy. Na výber máte aj v tomto prípade len tie možnosti, ktoré sme si už spomenuli.

Microsoft Office 2013 pre podnikateľov

Pre podnikateľov odporúčame stiahnuť Microsoft Office 2013 Professional alebo Microsoft Office 2013 Professional Plus. Ten obsahuje všetky programy Office Standard, teda OneNote, PowerPoint, Outlook, Publisher a Word. Office pre podnikateľov je taktiež spoplatnený.

TIP:

Pri sťahovaní si dajte pozor na jednu vec, a to na procesor na vašom počítači. Ak by ste sa rozhodli napríklad pre Microsoft Office 2013 Professional plus download 64 bit na zariadenie s procesorom 32 bit, nemusel by vám „frčať“ tak, ako očakávate. Platí to však aj naopak, Microsoft Office 2013 Professional Plus download 64 bit využívajte len pre zariadenia s 64 bit procesorom.

Tento princíp platí pri akomkoľvek sťahovaní Office. V preklade, Microsoft Office download free 64 bit vám pofrčí vždy najlepšie na počítači so 64 bit procesorom.Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait
K tomuto programu nie sú žiadne komentáre.

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Microsoft Office 2013.

Počet nalezených starších verzí: 2

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

643,6 MB 24.2.2020 stáhnout zdarma

Microsoft Office 2013 CZ

Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

3,7 MB 22.2.2020 stáhnout zdarma


Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Microsoft Office 2013?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Microsoft Office 2013

Balík Office programov - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Shareware

643,6 MB

Microsoft Office 2016 CZ

Aktualizácia Service Pack 3 pro Microsoft Office 2003.

Trial

7,7 MB

Microsoft Office 2010 CZ

Balík Office programov - Word, Excel, PowerPoint, Outlook.

Trial

604 MB

Barcode Generator 8.2.0.1 Corporate

Vytváranie štítkov s čiarovými kódmi.

Shareware

5 MB

Informační systém IZIO 1.0

Informačný systém pre malé firmy a podnikateľov.

Demo

1,3 MB

GPL

146,8 MB

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pre český Microsoft Office 2007.

Freeware

225,9 MB

Portable Office Exec 1.2.6

Komplexný malý nástroj na údržbu a prácu s počítačom.

Freeware

5,1 MB

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Aktualizácia Miscosoft Office 2000 pro SP2.

Freeware

8,8 MB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

LibreOffice 7.0.1

Kancelársky balík

Freeware

0 kB

Adminsoft Accounts 4.135

Účtovný softvér.

Demo

11,8 MB

Kingsoft Office Suite Free 2013 9.1.0.4246

Kancelársky balík základných aplikácií k voľnému použitiu.

Freeware

45,4 MB

Duplicate Remover for Microsoft Excel 3.0.1.709

Odstraňovanie duplicít v Exceli.

Trial

15,2 MB

Newsletter 1.8.4

Automatické generovanie newslettrov.

Trial

1,2 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelársky balík.

Freeware

129,6 MB

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelársky balík.

GPL

117,3 MB

MS Office 2007 SP3

Balíka SP3.

Freeware

348,4 MB

OxygenOffice Professional 3.1.1.25

Rozšírená verzia kancelárskeho balíka OpenOffice.

Freeware

532,5 MB

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pre Microsoft Office pre prácu s ODF formátom.

Freeware

75,8 MB

ďalšie aktualizácie »

Microsoft Office 2016 CZ

Aktualizácia Service Pack 3 pro Microsoft Office 2003.

62072

Trial

Apache OpenOffice.org 3.4.0 CZ

Kancelársky balík.

24174

GPL

Microsoft Office 2007 SP1 CZ

Service pack 1 pre český Microsoft Office 2007.

17456

Freeware

LibreOffice 7.0.1

Kancelársky balík

17104

Freeware

Sun ODF Plugin for Microsoft Office 3.1

Add-in pre Microsoft Office pre prácu s ODF formátom.

7810

Freeware

MS Office 2007 SP3

Balíka SP3.

7651

Freeware

Microsoft Office 2000 Update Service Pack 2 SR-2

Aktualizácia Miscosoft Office 2000 pro SP2.

7648

Freeware

Apache OpenOffice.org 3.4.1

Kancelársky balík.

7203

Freeware

Portable OpenOffice.org 3.1.0

Prenosný zadarmo dostupný kancelársky balík.

7117

Freeware

Adminsoft Accounts 4.135

Účtovný softvér.

6041

Demo

ďalšie programy »Coolhousing
logo

11160 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 2 dni

Príklad: ESET NOD32 Antivir Rozšírené hľadanie