Elxis 2009 Pandora

2432

Redakčný systém Elxis CMS.

Hodnotenie

(5 - 1 x)

Ako hodnotiť

Hviezdy ukazujú hodnotenia ostatnými užívateľmi. Ak chcete hodnotiť program aj vy, kliknite na príslušnú hviezdičku. Čím viac hviezdičiek je označené oranžovo, tým vyššia je hodnotenie. Ak sa hviezdičky pri nabehnutí myši neoznačujú, už ste hlasovali.

Parametre programu Elxis 2009 Pandora 2432

Licencia:

GPL

Licencia:

GPL

Číslo verzie:

2432

Inštaluje sa:

Áno

Podporované jazyky:

Slovenskí

Veľkosť:

10,2 MB

Aktualizované:

Autor:

Elxis CMS

Web programu:

http://elxis.czNeznámy

Počet stiahnutí:

1416x   (tento týždeň: 1x)

Operačné systémy:

Windows 98/Linux/2000/ME/NT/XP/2003/Vista/2008

Elxis CMS Elxis CMS - Open Source (C ontent M anamegent S YSTÉM - Systém pre správu obsahu) je určený pre správu a publikovanie obsahu webových stránok bez potreby znalosti programovania v jazykoch HTML alebo PHP. Viete chcete pracovať s Wordom, viete tvoriť a spravovať vlastné webové stránky.

Predstavujeme poslednú aktuálnu verziu redakčného a publikačného systému s označením Elxis 2009.1 Pandora líšiace sa od predchádzajúcej verzie Elxis 2008.1 Nemesis predovšetkým lepšou stabilitou a rýchlosťou načítanie stránok.Základné rysy CMS Elxis 2009.0 Pandora:

 • Licencia GNU / GPL (G eneral P ublic L icense) určuje možnosť používať ako samotný redakčný systém Elxis CMS, tak i jeho časti úplne zadarmo za predpokladu dodržania podmienok tejto licencie.
 • Redakčný systém Elxis CMS je poskytovaný ako Open Source (otvorený zdrojový kód).
 • Umožňuje tvorbu a správu viacjazyčných webových stránok s podporou RTL (R ight- T o- L eft) - jazykov písaných sprava do ľava. V súčasnej dobe je k dispozícii 28 jazykových prekladov pre hlavné stránky (český, anglický, arabský, arménsky, bosniansky, brazílsky, bulharský, holandský (holandský), chorvátsky, dánsky, francúzsky, nemecký, grécky, kreolský, indonézsky, taliansky, japonský, lotyšský, litovský, perzský, poľský, rumunský, ruský, srbský, srbský (latin), španielsky, turecký a vietnamský).
 • Nový systém Elxis 2009.0 Pandora rozpozná jazyk návštevníka a ak sú stránky v tomto jazyku publikované, automaticky v ňom stránky zobrazí. V opačnom prípade je uprednostnené defaultné jazykové nastavenia alebo angličtina.
 • V systéme Elxis je integrovaná funkcia prekladača, ktorá označený článok preloží do nastaveného jazyku a uloží. Službu poskytuje tretia strana a Čeština nie je podporovaná. V súčasnej dobe je možné použiť z angličtiny do francúzštiny, nemčiny, taliančiny, holandšziny, ruštiny, gréčtiny, portugalčiny, klasické čínštiny, tradičnej čínštiny, japončiny a kórejčiny. Z francúštiny možno prekladať do angličtiny, nemčiny, gréčtiny, taliančiny, portugalčiny, holandčiny a španielčiny. Z nemčiny, španielčiny, gréčtiny, holandčiny a portugalčiny do angličtina a francúštiny. Z ruštiny, japončiny, kórejčiny a klasické aj tradičnej čínštiny do angličtiny. Možno tiež uplatniť preklad klasické čínštiny do tradičnej a naopak.
 • Administračné časť obsahuje preklady pre používateľov v 14 jazykoch (Čeština, angličtina, francúzština, nemčina, gréčtina, indonézčina, taliančina, japončina, poľština, ruština, srbčina (latin), srbčina, španielčina a turečtina). Ak stránky spravuje viac administrátorov, môže každý samostatne zvoliť svoj jazyk.
 • Aktualizovaný modul SEO Pre v spolupráci so súborom .htaccess vytvorí 'pekné url' prívetivé k vyhľadávačom a Vaše stránky so zaujímavým obsahom dosiahnu vysoké hodnotenie SEO (S earch E ngine O ptimization - Optimalizácia pre vyhľadávače) a budú vo vyhľadávačoch zobrazované na popredných pozíciách.
 • Nové chybové stránky (404 ...) sú teraz doplnené o rozšírenej ponukové menu pre výber náhradného obsahu a dostali nový dizajn. Tu môžete vidieť ukážku chybové stránky 404 .
 • Elxis 2009.0 Pandora dostal do vienka aj nový dizajn inštalátora a drobné úpravy kódu, ktoré prispievajú k rýchlej a jednoduchej inštalácii systému.
 • Inštalácia modulov, komponentov a ďalších rozšírení je možná priamo z Download centra jedným kliknutím v administračnej časti redakčného systému.
 • V základnej inštalácii je už obsiahnutý modul nazvaný eBlog, ktorý umožní registrovaným užívateľom získať na Vašich stránkach svoj priestor (Blog) pre publikovanie svojich článkov na ktoré môžu ostatní návštevníci stránok reagovať pomocou komentárov. Užívateľská administrácia jednotlivých eBlogů je riešená priamo na hlavných stránkach a každého je umožnené uploadovať obrázky k článkom o určitej veľkosti do pridelených samostatných zložiek.
 • Elxis 2009.0 Pandora novo podporuje tiež komentáre k jednotlivým článkom. Nastavenie je u každej obsahovej položky umožnené formou povolenia: nikto, registrovaní užívatelia alebo všetci. Pridávanie komentárov na hlavných stránkach i pre eBlog samozrejme ošetrené spamovým obrázkom. Komentár je umožnený aj pre autonómne obsah tzn. pre články, ktoré nie sú zaradené v žiadnej sekcii a kategórii (licenčné podmienky ...).
 • Statická cache (vyrovnávacia pamäť) je ďalším novým rysom Elxis 2009.0 Pandora. Oproti klasickej cache ukladá celej stránky miesto blokov a tým výrazne urýchľuje našpanělštiny, počítania Vašich webových stránok. Základný čas statickej cache je nastavený na 1200 sekúnd a je možné meniť podľa potreby v administračnej časti rovnako ako jej aktivácia alebo deaktivácia.
 • Elxis CMS 2009.0 Pandora podporuje len PHP 5 a novšie, novo aj databázy Oracle a XML schémy verzie 0.3.
 • Integrovaná posledná verzia TinyMCE WYSIWYG editore pre lepšiu XHTML kompatibilitu.
 • Posledná verzia ADODB databázové knižnice.
 • V katalógu odkazov možno pridať miniatúru náhľadu stránok ku každej položke. Je možné použiť obrázok uložený na serveri alebo využiť poskytovateľa náhľadov. Náhľad zo servera poskytovateľa je stiahnutý a uložený pre ďalšie zobrazenie. Toto opatrenie zabraňuje pripájania k serveru a načítanie dát pri každom otvorení katalógu a prechádzanie odkazov je tak oveľa rýchlejší.
 • Správca médií ponúka stály prehľad nad obrázky a ďalšími médiami uloženými na serveri z užívateľského prostredia podobnému Windows vr. náhľadov, tvorby zložiek, upload, mazanie, nastavenie CHMOD ...
 • Webové stránky je možné rozdeliť do zón z rôznou úrovňou práv prístupu a jednotlivých užívateľov pridávať do skupín pre povolenie vstupu do jednotlivých zón.
 • Registrácia nových užívateľov je defaultne nastavená na režim zaslanie verifikačného odkazu na registrovanú emailovú adresu. Tento režim môžete deaktivovať a registrácia neoverila, pozastaviť alebo úplne zakázať.
 • Administrátor je notifikovaný automatickými emaily o všetkých aktivitách používateľov (nová registrácia, pridanie odkazu, navrhnutie článku ...).
 • Elxis 2009.0 Pandora obsahuje sadu nástrojov, ktoré uľahčia prácu so systémom. Medzi najvýznamnejšie možno zaradiť napr. Logins Recorder, ktorý zaznamená všetky pokusy prihlásení do administračnej časti, vlastné Elxis Defender zaisťujúce bezpečnosť tak, ako ho poznáte z Windows, Elxis Organizér zase spravuje Vaše kontakty, poznámky, záložky a schôdzky, čistič dočasného priečinka a zložiek cache ...

Príspevkov: 0

Meno *

E-mail

Titulok *

Text *

Opíšte kód z obrázku *

kod

{comment_error}

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

ajax wait

Zobrazené 1 - 20

Zobrazené po

Neboli nájdené žiadne iné verzie programu Elxis 2009 Pandora.

Neboli nájdené žiadne staršie verzie programu Elxis 2009 Pandora.

Chcete vedieť o všetkých novinkách a aktualizáciách programu Elxis 2009 Pandora?

Prihláste sa k odberu zadarmo ...Najnovšie v kategórii

Free Virtual Keyboard 3.0.1

Virtuálna klávesnica

Freeware

227 kB

Uplay 113.0.9220

Sťahovanie a hranie hier od Ubisoft

Freeware

0 kB

Česko Německý slovník

Česko nemecký slovník pre každého

Freeware

0 kB

Driver Booster 7.6.0

Vyhľadávanie a aktualizácie zastaraných ovládačov

Freeware

24,6 MB

DirectX 11

Ovládač pre grafický a zvukový hardvér

Freeware

103,3 MB

FinAnalysis 2.17

Aplikácia pre Finančné analýzu vášho podniku

Demo

1,2 MB

Vesmírná čeština 1 2.5

Výuková hra s precvičovaním vymenovaných slov.

Freeware

17,6 MB

Pravopis slov 2.0

Precvičovanie pravopisu.

Freeware

2,3 MB

Než začneme číst 1.5

Slúži ako príprava pred nácvikom vlastného čítania v 1. ročníku základnej školy.

Demo

3,6 MB

MD5 SHA Java Verifier 0.1

Porovnanie dvoch súborov.

Shareware

101 kB

ďalšie nové programy »

Nové aktualizácie

SpeedFan 4.52

Softvérová regulácia a monitoring větráčků

Donation ware

2,9 MB

Blender 2.83 64-bit

Tvorba 3D grafiky.

Freeware

134,9 MB

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

Freeware

21,9 MB

SketchUp 19.3.253

Vytváranie 3D modelov.

Freeware

182,9 MB

Sweet Home 3D 6.2

Naplánujte si nábytok v byte.

Freeware

49,2 MB

Adobe Flash Player 30.0.0.113

Prehrávanie Flash súborov.

Freeware

20,4 MB

eCookBook 4.5.2

Elektronická kuchárka s jednoduchým ovládaním

Freeware

7,2 MB

EF Process Manager 7.40

Podrobné informácie o spustených procesoch.

Shareware

1,2 MB

GoodSync 9.9.5.8

Synchronizácia súborov.

Trial

23,9 MB

CRM 4Contact 10.1.2

Správa kontaktov, Aktivity, zdieľaný kalendár, predaj.

Freeware

14,5 MB

ďalšie aktualizácie »

Microsoft Windows XP SP3 CZ

Aktualizácia SP3 (Service Pack 3) systému Microsoft Windows XP.

161337

Freeware

Cheat Engine 7.1

Prezeranie a úprava dát procesov.

117890

Freeware

Adobe Flash Player IE 15.0.0.189

Prehrávanie Flash súborov.

89770

Freeware

Sony Vegas 13.0.453 Pro

Editácia a strih videa.

77455

Trial

Realtek ALC AC97 Drivers 4.06

Ovládače pre zvukovú kartu.

61964

Freeware

57406

Freeware

Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Prostredie pre .NET aplikácie.

57180

Freeware

Guitar PRO 6.1.9 R11686

Vynikajúci program pre hudobníkov.

54756

Trial

BlueSoleil 8.0.376.0

Doplnok k zariadeniu Bluetooth.

53176

Shareware

Microsoft Windows XP SP2 CZ

Aktualizácia SP2 (Service Pack 2) systému Microsoft Windows XP.

42979

Freeware

ďalšie programy »Coolhousing
logo

11068 programov na stiahnutie zadarmo

Posledná aktualizácia pred 8 hodinami

Príklad: ESET NOD32 Antivir Rozšírené hľadanie
Thumbnail Opera

Opera 66.0.3515.103

Internetový prohlížeč Opera je jedním z oblíbených prohlížečů na světě.

Thumbnail Lidl Plus

Lidl Plus 14.25.1

Mobilné aplikácie pre chytré a lacnejšie nakupovanie

Thumbnail Cheat Engine

Cheat Engine 7.1

Prohlížení a úprava dat procesů.